Vyjmenovaná slova po F
Publikováno dne 6. 5. 2012
Je to taková zajímavost, ale čeština nezná žádné slovo českého původu, něhož se píše po písmenu F tvrdé Y. Proto vyjmenovaná slova na F v češtině nemáme. Protože se však písmeno F stále řadí mezi obojetné souhlásky, jsou v některých učebnicích a přehledech vyjmenovaných slov uvedena přejaté slova fyzika, popř. i chlorofyl, stafylokok a složeniny s fyto- (fytoestrogeny, fytofarmaka, fytoterapie, fytokosmetika).
Napsat komentář
Hledat
Rychlé odkazy
Všechny články
Články
-
Jak vypadá firemní péče od společnosti Vodafone?
13 Kvě 2013
-
Opička Pavel a klub Chapeau Rouge na Praze 1
12 Kvě 2013
-
Král je mrtev, ať žije král
28 Dub 2013
-
Jak začít s blogováním a jak se stát úspěšným blogerem? 2. část
28 Dub 2013
-
Prodávejte, když máte kupce
27 Dub 2013
-
Ledacos vs ledasco, které je správně?
6 Dub 2013
-
Práce ve velké firmě a bezpečnost
3 Dub 2013
-
Práce ve velké firmě
2 Dub 2013
Hodnocení zákazníků
„Michal nám pravidelně připravuje články pro náš eshop. Spolupráci s ním si nemohu vynachválit. Je to profesionál, který své práci rozumí. Díky jeho článkům k nám neustále proudí noví a noví zákazníci."
Ing. Vlastimil Vávrů
Majitel eshopu Vašečočky.cz
„Potřebovali jsme vytvořit slovník pojmů, který bude srozumitelný i pro úplné laiky. Pan Krčmář se zhostil tohoto úkolu na výbornou."
Jiří Krejčík
Modelářka.cz
Jsem rád, že jsem našel někoho, na koho je spolehnutí. Texty byly v naprostém pořádku.
Bronislav Churý
Empirio.cz
Rychlý kontakt
Nejnovější komentáře
- Baumann u Proč rozchod se ženou tolik bolí? Co dělat, když se s vámi zrovna rozešla partnerka? A jak to všechno přežít?
- Baumann u Proč rozchod se ženou tolik bolí? Co dělat, když se s vámi zrovna rozešla partnerka? A jak to všechno přežít?
- michelllin u Proč rozchod se ženou tolik bolí? Co dělat, když se s vámi zrovna rozešla partnerka? A jak to všechno přežít?
- Baumann u Proč rozchod se ženou tolik bolí? Co dělat, když se s vámi zrovna rozešla partnerka? A jak to všechno přežít?
- Baumann u Proč rozchod se ženou tolik bolí? Co dělat, když se s vámi zrovna rozešla partnerka? A jak to všechno přežít?
- michelllin u Opička Pavel a klub Chapeau Rouge na Praze 1
- Opička Pavel u Opička Pavel a klub Chapeau Rouge na Praze 1
- Málosdělný u Jak vypadá firemní péče od společnosti Vodafone?
Je to drsný prales
Internet je nelítostná džungle. Přežijí v ní jen ti nejsilnější. Abyste zůstali naživu, musíte mít po ruce mačetu. Jen s ní si proklestíte cestu ven. A zahubíte dotěrnou konkurenci. Jednu kvalitní mačetu si můžete najmout přímo na těchto stránkách. Vyzkoušejte ji. Uvidíte, že s ní se bez problému prosekáte ke světlým zítřkům.







