Balzám na rty není pro opravdové muže!

Také si to myslíte? Tak jste docela dost na omylu. Určitě máte rádi, když se s dívkou líbáte a její jsou krásně hladké. A co víc – hezky voní. A chutnají jako to nejsladší čerstvé ovoce.

Tady se mi vybavil jeden dost drsný vtip a byla by určitě chyba vás o něj ochudit:

Na literární soutěži předává učitelka cenu: „A první cenu – slaďoučký dort – dostává Pepíček za esej Můj život s cukrovkou…“

Pokud tedy nechcete dopadnout jako Pepíček, tak si tu hubu mažte jakýmkoliv příjemným balzámem na rty. Ne, nebojte! Nestane se z vás buzna.

Tou buď stejně už dávno jste anebo…. se jí teprve stanete, vy jedni přiteplení buzíci! Ale rozhodně to nebude kvůli balzámu na rty.

Respektive – pokud se rádi líbáte a chcete, aby se s vámi také někdo rád líbal (třeba vaše přítelkyně anebo přítelkyně vašeho kamará… přítelkyně někoho jiného). Stojí to pár pětek (obyčejný balzám pořídíte za nějakých 30-50 Kč).

header1

Ono fakticky není moc příjemné přejíždět jazykem po něčem, co připomíná okraje kráteru. Je to humus nad humus. A pokud si myslíte, že jste jediným člověkem, který si nikdy hubu ničím nematlal a teď se to po něm najednou chce, tak si to fakt nemyslete. Nejste. Jsme minimálně dva. Dva miliony Čechů (ten zbytek jsou lopaty, které fakt olizovat nechcete ani za zlaté prase).

Balzám na rty s příchutí pro tu vaši tlamu? Nebo raději bez příchutě?

Lepší jsou balzámy s příchutí. Hezky voní. Ještě lépe chutnají. Vyrábí se v x různých příchutích (kolové, citronové, pomerančové, slaninové – ne, nedělám si prdel, skutečně se dají koupit i balzámy na rty se slaninovou příchutí, chcete-li tedy chutnat jako žrádlo pro psy, máte možnost, třeba se do vás nějaká zakousne – a pak tedy bůh s vámi, protože to bude asi nějaká hladová prasnice :-)).

Ten s příchutí vás bude stát asi kolem stovky (3-4 piva). Ale vydrží vám s velkou pravděpodobností po několik měsíců. A v kolektivu (metrosexuálů) budete oblíbeni.

Tím, že si však pořídíte matlání na tu svou nevymáchanou držku, tím to rozhodně nekončí. Čeká vás poté daleko náročnější úkol.

Musíte se vždy řádně namazat

Ano. Pro pravidelné pijany je to úkol na první pohled velice jednoduchý. Ale zdání klame.

Pokud nechcete mít neustále rozpraskanou pusu (platí zejména v zimě), tak si tu hubu musíte pokaždé, co půjde ven do té (zesraté) zimy, pořádně naleštit tím bazmekem. Pardón. Balzámem.

Jak moc si toho balzámu máte na tu tlamu najebat?

Platí zde jednoduché pravidlo. Rty (pysky) by se vám měly blýskat jako psí koule. Podle toho poznáte, že jsou dostatečně namazané.

Snad vám to pomůže… Pro představu přikládám i ukázku psích koulí, pokud jste je ještě nikdy neviděli.

81845610

Nemusíte si na rty nanášet tuny balzámu, zkrátka by vaše rty neměly být suché a měla by na nich být jemná vrstva.

Kde si balzám můžete koupit?

Máte před barákem večerku? Tak u vašeho oblíbeného Číňana. Jinak je mají také v drogeriiv supermarketech a také je mají u sebe holky. Tak se můžete zkusit balzám vysomrovat od nich.

Pokud vám to přijde ujeté si brát něco od dívky, tak věřte tomu, že až budete s nějakou ve vztahu (na Facebooku si konečně po dvou desetiletích změníte status ze single na in relationship), tak vás to bude stát 1000x tolik.

 Takže rozhodně nebrečte kvůli tomu, že si od ní půjčujete balzám za pade. Ona vám to brzy vrátí na vaší kreditce…

Balzámy na rty s příchutí mají také v obchodě Claires, kde to označují jako lips smacker. To zmiňuji pouze kvůli tomu, abych vypadal chytřejší. Nebojte, samozřejmě, že chytřejší jsem… :-). Věří, že vám článek pomohl a budete mít odteď furt pěkně namaštěnou hubu!

Zdroj obrázku: http://bunnycookie.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Current ye@r *

Článek ”Balzám na rty není pro opravdové muže!” má již 4 komentářů.

 1. classic23:40 dne 1.12. 2014 napsal/a

  tyvolesiměrosekal!

 2. Marie00:52 dne 13.11. 2014 napsal/a

  Paneboze

  1. Marie00:53 dne 13.11. 2014 napsal/a

   Sakra tady se taky neukazujou vytlemeny smajliky :D oprav si to jo :D

   1. Krcmic20:52 dne 14.11. 2014 napsal/a

    Marie, Marie, kvuli tobe to snad i udelam :-D