Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Zkuste vyhledat např.   Gramatika, Čeština, Pravopis

Balzám na rty není pro opravdové muže!

Hello 4

Také si to myslíte? Tak jste docela dost na omylu. Určitě máte rádi, když se s dívkou líbáte a její jsou krásně hladké. A co víc – hezky voní. A chutnají jako to nejsladší čerstvé ovoce.

Tady se mi vybavil jeden dost drsný vtip a byla by určitě chyba vás o něj ochudit:

Na literární soutěži předává učitelka cenu: „A první cenu – slaďoučký dort – dostává Pepíček za esej Můj život s cukrovkou…“

Pokud tedy nechcete dopadnout jako Pepíček, tak si tu hubu mažte jakýmkoliv příjemným balzámem na rty. Ne, nebojte! Nestane se z vás buzna.

Tou buď stejně už dávno jste anebo…. se jí teprve stanete, vy jedni přiteplení buzíci! Ale rozhodně to nebude kvůli balzámu na rty.

Respektive – pokud se rádi líbáte a chcete, aby se s vámi také někdo rád líbal (třeba vaše přítelkyně anebo přítelkyně vašeho kamará… přítelkyně někoho jiného). Stojí to pár pětek (obyčejný balzám pořídíte za nějakých 30-50 Kč).

header1

Ono fakticky není moc příjemné přejíždět jazykem po něčem, co připomíná okraje kráteru. Je to humus nad humus. A pokud si myslíte, že jste jediným člověkem, který si nikdy hubu ničím nematlal a teď se to po něm najednou chce, tak si to fakt nemyslete. Nejste. Jsme minimálně dva. Dva miliony Čechů (ten zbytek jsou lopaty, které fakt olizovat nechcete ani za zlaté prase).

Balzám na rty s příchutí pro tu vaši tlamu? Nebo raději bez příchutě?

Lepší jsou balzámy s příchutí. Hezky voní. Ještě lépe chutnají. Vyrábí se v x různých příchutích (kolové, citronové, pomerančové, slaninové – ne, nedělám si prdel, skutečně se dají koupit i balzámy na rty se slaninovou příchutí, chcete-li tedy chutnat jako žrádlo pro psy, máte možnost, třeba se do vás nějaká zakousne – a pak tedy bůh s vámi, protože to bude asi nějaká hladová prasnice :-)).

Ten s příchutí vás bude stát asi kolem stovky (3-4 piva). Ale vydrží vám s velkou pravděpodobností po několik měsíců. A v kolektivu (metrosexuálů) budete oblíbeni.

Tím, že si však pořídíte matlání na tu svou nevymáchanou držku, tím to rozhodně nekončí. Čeká vás poté daleko náročnější úkol.

Musíte se vždy řádně namazat

Ano. Pro pravidelné pijany je to úkol na první pohled velice jednoduchý. Ale zdání klame.

Pokud nechcete mít neustále rozpraskanou pusu (platí zejména v zimě), tak si tu hubu musíte pokaždé, co půjde ven do té (zesraté) zimy, pořádně naleštit tím bazmekem. Pardón. Balzámem.

Pokud máte rádi zvířata a zoologické zahrady, tento den je přímo pro vás! Světový den milovníků zoo spojuje všechny nadšence a milovníky zvířat. Zoologické zahrady jsou více než chovy zvířat, slouží také pro vzdělávací, výzkumné a zábavní účely. Víte, kolik zvířat zachránily zoologické zahrady před vyhynutím? A že první místa, která se dají označit za...

Jak moc si toho balzámu máte na tu tlamu najebat?

Platí zde jednoduché pravidlo. Rty (pysky) by se vám měly blýskat jako psí koule. Podle toho poznáte, že jsou dostatečně namazané.

Snad vám to pomůže… Pro představu přikládám i ukázku psích koulí, pokud jste je ještě nikdy neviděli.

81845610

Nemusíte si na rty nanášet tuny balzámu, zkrátka by vaše rty neměly být suché a měla by na nich být jemná vrstva.

Kde si balzám můžete koupit?

Máte před barákem večerku? Tak u vašeho oblíbeného Číňana. Jinak je mají také v drogeriiv supermarketech a také je mají u sebe holky. Tak se můžete zkusit balzám vysomrovat od nich.

Pokud vám to přijde ujeté si brát něco od dívky, tak věřte tomu, že až budete s nějakou ve vztahu (na Facebooku si konečně po dvou desetiletích změníte status ze single na in relationship), tak vás to bude stát 1000x tolik.

 Takže rozhodně nebrečte kvůli tomu, že si od ní půjčujete balzám za pade. Ona vám to brzy vrátí na vaší kreditce…

Balzámy na rty s příchutí mají také v obchodě Claires, kde to označují jako lips smacker. To zmiňuji pouze kvůli tomu, abych vypadal chytřejší. Nebojte, samozřejmě, že chytřejší jsem… :-). Věří, že vám článek pomohl a budete mít odteď furt pěkně namaštěnou hubu!

Zdroj obrázku: http://bunnycookie.com/

 •  
 •  
 •  
 •  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Článek ”Balzám na rty není pro opravdové muže!” má již 4 komentářů

 1. classic23:40 dne 1.12. 2014 napsal/a

  tyvolesiměrosekal!

 2. Marie00:52 dne 13.11. 2014 napsal/a

  Paneboze

  1. Marie00:53 dne 13.11. 2014 napsal/a

   Sakra tady se taky neukazujou vytlemeny smajliky 😀 oprav si to jo 😀

   1. Krcmic20:52 dne 14.11. 2014 napsal/a

    Marie, Marie, kvuli tobe to snad i udelam 😀

Ostatní uživatelé také četli:

Komu se zdá, že tvar zepřít vypadá divně, má pravdu. Jedná se o chybnou podobu slova. Pravopisně správně je vzepřít!Základem slova je totiž sloveso přít, ke kterému se přidá předpona „vz-“. Pomoci si můžeme nedokonavým slovesem vzpírat, ale i dalšími příbuznými slovy – vzpírat, vzpěra, vzpěrač atd.K dobru přidáme ještě jeden tip. Předpona „vz-“ se velice...

Zatímco všichni ostatní šli cestou úplné automatizace, oni se rozhodli řešit vše ručně. A pomáhat. Radí turistům, jak cestovat za levno. Jak ušetřit na každičké cestě do zahraničí. A hlavně vám vyberou vždy ten nejlepší možný spoj. Přesně o tomhle je Cestujlevne.com. A s jeho zakladatelem Davidem Eiseltem jsme se rozhodli si popovídat tentokrát. Ahoj...

Moderuje. Má vlastní pořad. Je to takový druhý internetový Jan Kraus. Akorát se nejmenuje Jan. Je mladší. A když nad tím tak přemýšlím, tak se Honzovi Krausovi ani moc nepodobá (ale to zase tak nevadí, kdo by tak chtěl vypadat, že?). Na internetové televizi Stream.cz produkuje a moderuje svoji vlastní talk show (ONE MAN SHOW). Víc asi netřeba říkat. Ano. Dnes si budeme povídat s Kamilem (Kazmou) Bartoškem. Jo a na začátek by se slušelo říct, že rozhovor jsme dělali v Kolkovně a Kazma si dal guláš (byl prý výborný, jen za něj zapomněl zaplatit). A pak ještě své přítelkyni snědl smažený sýr (a během toho ji celý rozhovor tlačil do toho, ať si dá jeho guláš, aby jí ten sýr mohl sežrat)... Ano. Už z toho je jasně patrné, že to je nenažraná svině :-).

Jeho rybníčkem je LinkedIn. Jeho tempo je vražedné. Loví. A loví ve vodách IT. Cítí se tam jako ryba ve vodě. Sám byl jednou z nich. Ví, jaké je to být „ajťákem“, sám byl jedním z nich. I proto se mu daří získávat ty nejlepší IT profesionály z oboru pro různé velké i malé firmy. Většinou je...

Mezinárodní den proti nášlapným minám Miny, jakož to jedny z nejzákeřnějších zbraní, jsou i v dnešní době hrozbou, nejen v době trvajícího válečného konfliktu. Nášlapné miny jsou oproti ostatním zbraním nebezpečnější v tom, že způsobují smrt i dávno poté, co válka skončila. Tento den slouží jako vzpomínka na ty, kteří pod tou to zbraní ztratili svůj život a samozřejmě i...

Mužské jméno Vladivoj je slovanského původu . Jméno můžeme přeložit jako velitel vojska anebo vládce voje. Kdy slaví Vladivoj svátek?Vladivoj slaví, podle českého občanského kalendáře, svátek 3. března (3.3.).Domácké podoby jména VladivojVláďa,Vlaďka,Vládík,Vládíček,Vojek,Vojan.Vladivoj v jiných jazycíchSlovensky: VladivojPolsky: WładywojVladivoj a statistikaKolik žije v ČR VladivojůK 3. 3. 2022 žije v České republice 45 lidí se jménem Vladivoj.Oblíbenost...

Dynamický remarketing je důležitou součástí PPC marketingu. Zdaleka ne všichnni inzerenti s ním však pracují, protože se jedná o druh reklamy, který může při špatném nastavení zákazníky od nákupu odradit. Co je to dynamický remarketingZákazníci si před koupí vašeho zboží nabízené produkty většinou několikrát prohlédnou, často chodí z jednoho webu na druhý, porovnávají jednotlivé vlastnosti...

Skyscraper je anglický výraz pro mrakodrap. Co znamená termín skyscraper v marketingu? Jedná se o formát internetové reklamy, který má podobný tvar jako mrakodrap. Konkrétně úzký a vysoký. Skyscraper je vertikální reklamní proužek o velikostech 120*600 nebo 160*600 pixelů, který se používá v online prostředí. Správná výslovnost je [SKÁJSKREIPR].
Načíst dalších 10 článků