Chcete zhubnout? Břicháči Tomovi se to povedlo a teď nám radí

Kdo by nechtěl shodit pár kil. Málokdo je se svou váhou skutečně spokojený, i když chlapi to řeší podstatně méně než ženy, které se obyčejně převažují obden a řeší každých sto gramů.  Přesto i mnoho mužů touží zhubnout. Není třeba zrovna vypadat jako namakaný svalovec, ale být tlouštíkem může být někdy opravdu těžké. Například z těchto důvodů:

  • máte šanci většinou jen u prostorově objemnějších žen
  • nevejdete se do dveří
  • nad krásným oblečením můžete jen slintat
  • nikdy nebudete na kole nebo na bruslích vypadat jako sportovní typ
  • za dvojsedadlo v kině utratíte trochu víc než za jednu sedačku

A mnoho dalších… Takže je na čase s tím něco udělat. A co? Internet je plný „zaručeně fungujících“ tipů a rad, zázračných diet, drastických diet, přísného cvičení a kontaktů na výživové poradce. Přitom je to všechno zbytečné. Stačí se jen naučit pořádně jíst. Nemusíte se v ničem omezovat, dokonce si můžete dopřát i něco sladkého. Tohle vás zajímá, co?

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

Břicháč Tom je obyčejný kluk. Tom se jmenuje, jeho příjmení je však Kosačík. Břicháč je pouze pseudonym, protože kdysi opravdu měl břicho velké jako sud. Pak během roku zhubl 27 kilo. A protože se mu to povedlo bez šílených diet a tisíců hodin strávených v posilovně, sepsal o svém příběhu knížku.

To, jak přesně zhubl, jak jedl a co dělal, popsal ve své první knížce Břicháč Tom – Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i VY! Byla hodně úspěšná, v mnoha internetových knihkupectvích se dostala do žebříčků nejprodávanějších titulů a Tom byl úspěchem tak potěšen, že se rozhodl své fanoušky překvapit ještě druhým dílem.

Ten nese název Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma – Zdravými recepty ke štíhlé postavě a skutečně obsahuje 75 chutných, rychlých a zdravých receptů. Uvidíte, že zdravé vaření není jen o tom, abyste denně trávili pět hodin v kuchyni. I rychlovky mohou být zdravé a pochutnáte si na nich.

knihy-brichac

Tomovi se zhubnout povedlo. Věří, že jediná cesta ke štíhlé postavě bez jojo efektu je trvalá zdravá strava. Kdo si troufne to taky zkusit? Pokud na to nemáte, popřemýšlejte aspoň, komu byste knihu mohli věnovat. To víte, blíží se Vánoce, manželka by byla určitě šťastná, třeba byste jí takovým dárkem mohli něco naznačit… :-) Takže vzhůru k Tomovi a honem objednat, abyste se přidali k 25 000 dalších lidí, kteří podle Toma vaří. Je to něco jako kuchařka Ládi Hrušky – bez téhle knihy se doma prostě neobejdete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Current ye@r *