Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Zkuste vyhledat např.   Gramatika, Čeština, Pravopis

Ideální muž a ideální žena

Hello 0

Jaké vlastnosti by vlastně měl mít váš ideální partner? Co vše by tedy měl splňovat onen ideální muž a nebo ideální žena? Jakou roli by měl ten ideál dokázat spolehlivě zastat? Kým by měl být?

Pojďme se prvně podívat na takového ideálního muže, kterého by chtěla mít doma každá pěkná cuchta. Pardon. Žena. A pak se mrkneme na to, jak vypadá takový ideál pro muže.

Začněme tedy tím, jak by měl vypadat pohádkově-princový muž. Musí to být především:

Žádaný dobyvatel

I když to moc žen nepřizná, když by o jejich chlapa žádná cizí žena neměla zájem, tak by je tak nepřitahoval. Takže jej někdo musí chtít. Když je muž chtěný a ženy jej obletují, tak to jeho partnerku štve. Když o něj žádná nestojí, tak je to taky štve, páč má doma ošklivé pometlo. Ženská logika.

Žádaný muž je něco jako nový iPhone. Každý jej chce a nikdo neví proč.

Žádaný chlap je také většinou tím, kdo dobře vypadá. Pečuje o sebe a taky o své tělo. Hezky se obléká. Používá pánskou kosmetiku. Je prostě sexy a voňavý jako prádlo vypravné v Perwollu.

Taky byste asi doma v posteli vedle sebe nechtěli zpuchlou smrdlavou ježibabu s ceckama až na zem. Ale krásku na úrovni. Okouzlující princeznu.

Správný chlap by měl umět holku taky sbalit (do ruksaku). Projevit zájem. Ukázat, že si prostě věří a nebojí se jít do rizika. Flirtovat. A šu…šuškat své milované do ouška každý den láskyplná slovíčka. A až potom ji šukat.

Už jenom tím dokáže, že má srdce „warriora“ a má chuť o dívku bojovat. Zase na druhou stranu by to neměl zkoušet úplně na každou. Pak mu totiž hrozí úraz kuchyňskou pánvičkou…

Tip pro muže: Moc nedoporučuji při balení vyplazovat svůj hnusný jazyk až na vestu a pronášet fráze typu: „Tobě to teda dneska sekne, kočičko.“ Většinou se holky znechuceně otáčí, vy dostáváte obratem facku a nebo máte doslova na krku (ruce) jejího namakaného boyfrienda. #vyzkoušenozavás

Tip pro ženy: Přestaňte číst podobné žvásty, zahoďte tu tabulku čokolády a valte do fitka a nebo uklízet. Ať má ten váš doma ideální ženu :-).

Ochránce

Každá žena chce mít doma muže, který ji v těžkých chvílích podrží.

A chlap chce zase doma mít ženu, která podrží vždy jemu….

Vezme ji na svou chlupatou hruď a nabídne ji pocit bezpečí. Ochrání ji před nástrahami nelítostného světa. Ideální muž by měl být určitou emoční zdí, o kterou se může žena opřít.

Občas je vítána také fyzická zeď, o kterou se může opírat ve chvíli, kdy je napraná jak datel.

Chce jednoduše chlapáka, v němž najde oporu v každé svízelné situaci (třeba když je zrovna nalitá). Žena prostě chce takového muže, v jehož náruči se bude moci schoulit do klubíčka a bude se zde cítit v bezpečí.

Takového mužského ochránce čas od času potřebuje každá žena. Některá více, jiná méně. Ale potřebuje jej každá.

Dokonce i Briene z Tarthu potřebovala podobného muže, i když je sama chlap.

Dokonce i Briene z Tarthu potřebovala podobného muže, i když je sama chlap

Nezdolný bojovník

Správný chlap si přece předem neříká, že prohraje. Nevidí všude nepřekonatelné problémy. Ale vždy jen a pouze výzvy. Věří si. A dokáže tak vždy povzbudit ostatní.

Svou partnerku, ženu i tajnou milenku, aby ještě pár let počkala, že se pak určitě rozvede…

Takového paninka chce.

Kdyby pro muže každá překážka znamenala nepřekonatelný problém, kopla by jej za chvíli partnerka (a nejenom ona) do míst, kde končí záda.

Bojovníci jsou inspirací. Proto k nim přece vzhlížíme. Protože lidé, co se perou se svým vlastním životem a prokousávají se jím i přes nepřízeň osudu dál s úsměvem na rtech pak něčeho dosáhnou. A jsou idolem pro ty, co se k ničemu takovému nikdy neodhodlali. Protože chtějí také být takoví.

Silné osobnosti přitahují ženy jako magnet. Jo a ještě prachy a naducané zlaté kreditky. Prý teda.

Chlap by proto neměl být slaboch. A nebo si svou slabost neměl dávat vždy najevo před ženou při každé možné příležitosti. On by se měl umět nejlépe poprat s nástrahami. Je to totiž přece SILNÝ CHLAP!

Spolehlivý

U chlapů asi největší průser. Jsou často jako malé děti. Co dělat nechtějí, neudělají a nebo udělají až za uherský rok. Chodí pozdě. Je na spolehnutí jako na loňský sníh .

A jak asi víte, loni a ani letos ještě nesněžilo… To je přesně to, o čem mluvím.

Takový muž si koleduje o pěkný malér. Je to jako mávat rudým šátkem před rozezleným býkem a doufat v milost boží. Zpravidla to nedopadá moc dobře.

Tohle chování nespolehlivého dobytka je pro ženy doslova nasertivní.

Po chvíli je to začne srát. V téhle fázi se většinou nachyluje mistička vah opačným směrem a z idola všech žen typu Richard Gere a nebo George Clooney se stává pěkný kokot.

Opak jsou v tomhle (řadoví vojáci) a policisté. Ti jsou spolehliví, protože je to naučili při výcviku a při výkonu služby museli vždy dodržovat nějaký pevný řád. Ale vojáci jsou zase často, až na pár výjimek, tak zblblí zelení, že jsou mnohdy zcela vylízaní. A policisté? No znáte ty vtipy o policajtech, ne?

Dobrý otec i manžel

Dámy, zapomeňte na to, že zrovna doma žádné parchanty nechcete a vdávat se nikdy nebudete. Jednou nejspíše ta doba přijde a asi na stará kolena nebudete chtít mít doma alfasamce, který i v sedmdesáti letech (kdy sotva udrží hůl natož erekci) vyráží do města balit šestnáctky, aby si zapíchal.

Žena chce, aby se uměl postarat o děti. O jejich potřeby. Byl jim oporou. Aby je uměl vychovávat k samostatnosti. Tedy – žena předpokládá a taky vyžaduje, aby se muž podílel na výchově jejich dětí. A také, aby si společně podělili i péči o domácnost.

Tedy – já navařím a uklidím a ty budeš dělat mužské práce, umyješ to nádobí, vyneseš koš a sklopíš to posrané prkýnko od záchodu nebo tě už fakticky zabiju!

Správný otec rodiny musí být přísný, potomci jej musí respektovat. Musí být také spravedlivý a vlídný k dětem.

Žádný morous, který když vidí zase ty posrané parchanty v metru, tak by je ubil slepeckou holí…

Neměl by děti příliš rozmazlovat a ani na ně být až moc přísný. Občas by měl projevit svou lásku k dětem a jít si s nimi hrát, vzít je na výlet, učit se s nimi do školy, naslouchat jim, být jim nejenom otcem, ale i kamarádem.

Když nastane nějaký problém (15 letá dcera otěhotní s pokérovaným čtyřicetiletým motorkářem z Hell Angels), probírá výchovné kroky vždy společně s matkou (pokud se ví, čí je to dítě). Nejasnosti a případné hádky se ženou neřeší před dětmi.

Tedy pronáší průpovídky typu „co jsem si to vzal za krávu“ až za zavřenými dveřmi.

Stejně tak by manželce měl umět čas od času říci, že ji miluje. Pochválit ji a říci jí, jak jí to dnes sluší. Koupit ji květiny. Prostě občas zahrát romantika (aby mohl být sex).

Kua, to je tak sladké, až mě to samotného dojalo…

Galantní

Občas by měl muž jako správný středověký „řitíř“ podržet dámě dveře. Přinést ji kytku, i když zrovna nic nepomrvil a nebo nezapomněl na její narozeniny. Měl by se občas nabídnout se, že jí pomůže s úklidem

Vypere a vyžehlí všechna svá růžová trička. Bože. To je fakt hodně gay…

Screenshot_2

Měl by umět čas od času nakoupit nebo zaplatiz útratu v restauraci…

… a nebo zatáhnout ten potrat, když už to teda vyrobil.

Ale to nic nemění na tom, že pokud jej má ženská respektovat, tak by nemusel vše nechávat na ní, pokud zrovna oba nevyznávají islám a jí hrozí za protesty zkrácení o hlavu.

Malý tip pro muže: Pokud je zrovna partnerka zvyklá, že ji vždy podržíte dveře a zrovna jste se pohádali, tak do těch dveří trošku nenápadně přivřete a hrajte blbého, jako že jste nechtěli a jak je vám to líto. Ať si to příště zapamatuje, kdo je tady pánem. Utuží to vztah před rozvodem. A hlavně – je to děsná sranda.

Velký tip pro ženy: Pokud je ten váš fakticky takový vůl a bude seřídit radami výše a bude vás chtít jebnout dveřmi, tak sebou flákněte, jak nejlépe to půjde, ať z toho rozvodu vytřískáte aspoň půlku domu a BMW navíc.

Vášnivý milenec

Ideální muž je schopen ženu i sebe sexuálně uspokojit. Nedává přednost jenom sám sobě. Ví, že i žena potřebuje zažít orgasmus. Je schopen projevit divokou zvířecí sexualitu i jemné něžné mazlení.

Ideální milenec pomocí křišťálové koule vydedukuje, co chce žena dnes v posteli mít. Jestli brutální perverzní prase, se kterým si to vždy užije a který ji chytne za vlasy, prohne ji jak luk a udělá jí to zezadu jako nikdo předtím. A nebo někoho, kdo se bude starat o její potřeby a bude něžný ťuťánek. Není totiž moc takových, co zvládnou bez problému obě role.

Tip pro ženy: I muž má občas nějaké sexuální fantazie, občas není na škodu mu také vyhovět. Ale vždy si musíte vyjasnit, co budete ještě tolerovat a co ne.  A že třeba to pětikilové negro dildo si fakt do prdele dnes nenarvete…

Když vás to bude bavit, tak budete mít na sex větší chuť a doma bude veselo. Pouze sousedi z toho vašeho neustálého hekání asi nebudou úplně na větvi.

Jinak pokud vám ty předchozí řádky popisující ideálního milence přijdou, jako kdyby byly z pohádky, tak máte pravdu. Takoví princové žijí jen v pohádkách. Se mrkněte na pornofilmy, tam se taky s ženskou nikdo moc nemazlí a je jim fakt jedno, jak se jí to líbí a nebo jestli se udělá. Poslední takoví hrdinové vymřeli při potopení Titanicu.

A stejně na ty nechutnosti čumíte…

Tip pro muže: Důležité je, abyste se udělali hlavně vy… A když se bude vzpírat, tak ji tam to dildo klidně do té zadnice narvěte. Ať si zvyká. holčička, bude hůř.

Ani příliš hodný, ani neskutečná svině

Příliš hodní kluci začnou po čase nudit. Udělají první i poslední. Vždy se podřídí. Většinou jsou také hrozní nudaři. Nechodí chlastat. Neumí se bavit.

A neberou drogy a ani nehrají na automatech… Co je tohle za život?

Jejich jediná zábava spočívá v hraní kuželek a nebo ve vrhání šipek ve svetříku s bílým límečkem. Pokud neprovozují něco podobného, hrají golf. Do dnešního dne si vyčítají, že nedali tehdy tomu králíčkovi se smutnýma očima mrkvičku. Tak tohohle chlapa chce mít každá doma.

A pak si najde motorkáře, se kterým jej podvádí. Takže závěr je – nebýt příliš hodný. To neznamená ale, že ji budete od rána do večera fackovat, jak si někteří pánové myslí.

Spíše je smutné, že od takových dementů holky neumí odejít…

Proto by se chlap neměl chovat ani jako sprostá svině. Stejně tak moc žen neocení permanentního alkoholika, který jednu půlku výplaty utratí v herně s automaty a druhou v bordelu. I tohle po čase začne nudit. Je třeba najít opět dokonalý mix toho, co vyhovuje jí i vám.

Tip pro muže: Občas je to jako hrát ruletu. Ať už vsadíte na červenou nebo černou, padne zrovna nula. Inu ženy.

Přítel, kamarád, společenský (ne)tvor

Správný chlap by měl umět se ženou komunikovat. Měl by umět také naslouchat a…

… a nepřímo se předpokládá, že disponuje věšteckými schopnostmi, jelikož Sherlock Holmes to přece uměl taky!

… měl by mít kolem sebe nějaké další kamarády. Ne moc, aby s nimi trávil každý večer mimo domov, ale také by to neměl být věčný vlk samotář, k čemuž muži docela často inklinují. Měl by se umět bavit s ostatními. A i když je zrovna nezná, tak by se měl snažit s nimi seznámit.

A neměl by dávat najevo, jak je jim přítomnost milované tchýně od přítelkyně protivná. Prostě musí to být zábavný a vtipný pohodář.

Ideálně by to měl být dobrý bavič, aby si uměl získat pozornost nenávistivé tchýně, která nesnese to, že ten čtyřicátník przní jejich 18 letou dcerušku.

Měl by svou ženušku také brát do společnosti, protože i ona přece chce být součástí jeho života a poznat jeho kamarády (co kdyby měl některý z nich větší péro?) a nebo kamarádky (tak s touhle teda šuká?).

Stejně tak by měl být tolerantní k jejím známým. Měl by se umět bavit i ve společnosti jejich dobrých přátel. Neměl by na její kamarády žárlit, pokud s ní náhodou budou flirtovat, protože je to jenom přeci kamarád.

A rozhodně nic není pravdy na tom, že ty její plky vydrží poslouchat donekonečna jen podobné slepice jako ona a namakaní kamarádi, co si s ní chtějí jenom zašukat…

Milující syn

To neznamená, že by to měl být mamic, kterému máma vyměňuje plenky ještě v šedesáti. Ale měl by umět projevit úctu ke svým rodičům. Proč? Protože pak se bude nejspíše stejně „hezky“ chovat k rodičům své milované. A také k ní. Když se projeví vždy jako správný kavalír, za odměnu bude sex.

A nebo taky ne…

Vytrvalec

Měl by být neměnný ve svých postojích. Teď to není myšleno tak, že by se neměl v ničem změnit, ale měl by uznávat stále ty stejné hodnoty. Tedy neměl by tvrdit, že nesnáší podvádění a zahnout při první příležitosti apod.

Měl by makat na sobě, aby se přiblížil tomu ženskému ideálu. Neměl by to být Jekyll a Hyde. Jeden den skvělý manžel, druhý den kurevník. Milující otec a za pár dní tyran.

Prostě musí být trvalka.

Neměl by to být debil

Tahle pasáž se docela hodně těžce vysvětluje, ale pokusím se to vysvětlit. Jestli muž chce být pro ženu tím vysněným Panem Božským, tak by to neměl být debil. Kapišto?

A to je vše.

Ideální žena

Uznávám, že zde je to trochu jednoduší. O to to mají ženy jednodušší. Ideální žena musí…

Být něžná

Přece jenom muž si drží doma samičku kvůli tomu, že je tak trochu jiná (chybí je ten malý chobot tam dole). Měla by tedy být něžnější, než ta chlupatá a smradlavá stvoření jménem muži (existují samozžejmě výjimky potvrzující pravidlo, jež cestují rády MHD). A měla by se tak i chovat. Nabízet muži něhu, protože to ty jeho medvědí tlapy potřebují.

Také by se neměla vždy, když ji to svědí, škrábat na koulích…

A měla by chtít vždycky sex, když je to vyžadováno…

Být nymfomanka

Musí chtít sex třikrát denně a vždy na povel k sexu říci hlasité: „Ano, chci to!“ A také musí mít prsa trojky a dostatečně pevnou prdel bez celulitidy… To je základ. Jinak to takový vztah nebude fungovat.

Ideální žena by měla mít ráda sex

Mít mozek

Někdy preferovaná vlastnost u části mužské populace. Ale v některých případech může být nezávislé ženské uvažování zcela na škodu. Čili z toho vyplývá, že tahle položka je nepovinná.

8b4

Umět vařit a nakupovat

Máme hlad. Neumíme vařit. Nebo to alespoň chceme úspěšně předstírat do konce života. Je tedy žádoucí, aby žena uměla vařit. A aby ji to bavilo.

A aby ji bavil taky sex…

Jestliže si neumí suroviny vyčarovat jako správná čarodejnice, tak se k tomu vaření vztahuje i nakupování.

Každá ideální partnerka by proto měla milovat nakupování. Nakupováním se myslí jídlo. Není tím myšleno nakupování půl tuny šminek a tří skříní plné nepotřebných hader v barvě terakota, dvaceti blankytně modrých triček a nebo 14 párů bot, protože byly ve slevě a stály jenom (JENOM!) čtyři litry, miláčku! Naši kreditku by měla žena umět šetřit, jak jen to jde.

Protože většinou v ženských rukou krvácí jak podříznuté prase.

Zároveň by měla zvládnout umět odtáhnou ve vlastních nalakovaných pacičkách také pár kartonů piv a nebo nealko nápojů. Aby chlap nemusel pořád všude asistovat, vozit ji do supermarketu apod. Protože když muž ženě půjčí auto, tak mu jej pak vrátí po částech. A proto by se ideální ženy měla naučit…

Nenabourávat naše drahá auta

Znáte to, vy ji dáte do ruky klíčky od vašeho brouka a ona… No ty vole, to je fakt kráva! Ona z něj udělala kůlničku na dříví! A jako omluvu vám dokonce nenabídne ani sex. A ještě vás seřve za to, že vy jste to věděli, že to přece nabourá. A vůbec jste jí to auto neměli půjčovat. Biatch!

No a to je vše :-). Jak vidno, muži nemají nijak přehnané požadavky na ideální partnerku.

Ideál neexistuje

Podle toho, jak často v článku opakuji slovíčko „měl by“ a „kdyby“, tak asi chápete, že nic takové prostě v reálu neexistuje. A i kdyby někdo takový na světě byl, tak bude mít další tucet vlastností, které vám na něm časem budou vadit.

Stát se ideálním člověkem ani ve své podstatě nejde. Každý jsme jinačí a chceme něco jiného. Ani ideální muž nebo žena se prostě nemůže nezavděčit všem.

Ideální člověk je pouze ten

  • Kterého se naučíte akceptovat se všemi jeho ctnostmi i chybami.
  • Jehož chyby dovedete tolerovat.
  • A jehož špatné vlastnosti nebudou tak zásadního charakteru, aby se z ideálního muže pro ženu stal dokonalý dementní pazneht a z kdysi překrásné princezny totální pizda.

Speciálních symbolů, které můžete v rámci macOS napsat, je opravdu hodně. Nicméně v běžném životě vám stačí několik klíčových, jejichž zapamatování vám usnadní práci na počítači.  U klávesnic od Applu je ta výhoda, že některé speciální znaky máte nakreslené na jednotlivých klávesách a aktivujete je stisknutím klávesy Option, ta bývá na starších klávesnicích označena také jako...

Jedna rada na závěr

Muži by si měli neustále uvědomovat, jaký je ideál muže a snažit se k němu dospět. A ženy? Ty by si měly uvědomit, že žádný ideální muž prostě neexistuje. A že skutečně velikost koz hraje velkou roli v našem mužském životě….

  •  
  •  
  •  
  •  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Ostatní uživatelé také četli:

Sociální síť, která změnila svět, Facebook. Nejen, že se na Facebooku můžete kouknout, co měla vaše spolužačka z 8. třídy k večeři, můžete jej také využít jako skvělý marketingový nástroj. Za poslední desetiletí se totiž Facebook posunul z pozice nejvýznamnějšího sociálního média na pozici jednoho z nějvětších tržišť. Proč je Facebook skvělým místem pro marketing?Digitální...

České slovo byznys je fonetickým přepisem anglického business. V češtině tento výraz znamená obchod, obchodování. Ale čert ví, jak se to píše správně, zvlášť když v každé zemi se to píše trochu jinak. Jaký tvar je pravopisně správně? Píše se byznys, biznys, business anebo biznis?V angličtině se píše business.Na Slovensku biznis.A v českém jazyce nejčastěji byznys, ale normou už...

Multi-level Marketing (zkratka MLM) označuje druh marketingové strategie, kdy prodej výrobku koncovým zákazníkům zajišťují smluvní distributoři – obchodní zástupci. Často se můžete setkat také s českými názvy víceúrovňový nebo síťový marketing. Co to je multi level marketing Distributor zapojený do MLM má zisk nejen z obratu při prodeji, ale také z provizí dalších distributorů, které do systému...

Od rádia rovnýma nohama do erotického byznysu. Tak by se dala popsat cesta Aleny Ratajové a Jany Popelkové, zakladatelek internetového rádia M Radia a dnes majitelek eshopu s erotickými pomůckami. Pokud i vy třeba právě teď přemýšlíte, že byste zkusili prodávat erotické hračky po internetu, tak tady máte z první ruky vysvětlené, co všechno vás čeká…Ahoj Aleno,...

Pravopisně správně je pouze jedna varianta. A je to. Chvilka napětí. Blízkost. Pokud chceme zdůvodnit pravopis slova blízkost, je vhodné si pomoci slovy příbuznými, která mohou být například – blízce, blizoučko, blízko, blízký. Ve všech je zřetelné písmeno „z“ v základu slova. Pravopisně správně je tedy pouze blízkost. Příklady SPRÁVNÉHO užití slova blízkost: Vzájemná blízkost jí nic...

Nejhorší, co se může stát je, že zapomenete na výročí svatby. Ale udělat chybu v rodném jazyce také není prima. Proto se radši ujistěte, že znáte správnou podobu slova. Pravopisně správně je výročí! V tomto případě se nejedná o žádný chyták. Základem výrazu je slovo rok, ke kterému je přidána předpona „vý-“. A jak je známo, předpony...

   Pokud máte problém v noci usnout, není to jen tak. Váš spánek může ovlivňovat řada faktorů, které mnohdy i přehlížíme. V tomto článku vám můžeme dát několik užitečných tipů a rad pro to, abyste mohli v noci v klidu a nerušeně spát. MatraceNa tom, jak dobrý spánek máte, záleží jako jeden z mnoha faktorů i...

Určitě každý z nás zná člověka, který dělá spoustu chyb v pravopise. Pokud má vývojovou poruchu, pak trpí takzvanou dysortografií. Jestli poruchu nemá, tak je to jen lajdák a neumí český jazyk. Konec srandy. O nemocech a poruchách se nemá žertovat.Předpona dys- nese důležitý význam!Pravopisně správně je pouze varianta dysortografie. Pro správné pochopení pravopisu u tohoto slova...

Google Analytics, jak všichni víme, je bezplatný nástroj na vyhodnocování statistik webů. Má však několik verzí a jednou z nich je právě Google Analytics 4, která je nejnovější. Měla by především zlepšit měření statistik mobilních aplikací a zjednodušit jejich vyhodnocování. Kdy přejít na Google Analytics 4Nejprve je tedy potřeba si uvědomit, zda je Google Analytics...

Zdymadlo, nebo vzdymadlo Jediný správný způsob zápisu je zdymadlo, slovo vzdymadlo neexistuje.Zdymadlo souhrnně označuje objekty určené ke zvýšení (=zdýmání či vzedmutí) vodní hladiny ve vodním toku. Pomocí zdymadel je možné převést plavidla mezi horní a dolní hladinou a zpět. Obvykle jsou součástí zdymadla, kromě jezu, další stavby jako plavební komora, rybí přechod, malá vodní elektrárna...
Načíst dalších 10 článků