A kde sledujete filmy vy?

Nemám teď na mysli kino. Do kina už dneska nikdo nechodí, když je pár dní po premiéře možné zhlédnout film na internetu. Jasně, kino je fajn, když se chcete s tím druhým poznávat (rozumějte osahávat) pod rouškou tmy, nebo jako skvělý zážitek pro děti (tak pětileté, protože ty starší už jen tak něčím neohromíte). My dospělí jsme už ale zmlsaní a raději si lehneme pěkně do postele s notebookem nebo si pustíme film na chytré televizi. Ale kde ty filmy brát?

Přehraj.to. Ne, neříkám vám, ať si pustíte film, mám na mysli název služby. Na www.prehrajto.cz mají slušný výběr filmů a jsou tam k dispozici i aktuální novinky. Zrovna vyšla novinka Hledá se Dory (ano, je to další díl Hledá se Nemo) a tu už tam mají. Obecně tam lidi nejvíc zajímají novější filmy. Koukám, že někdo tam aktuálně sleduje thriller Chappie (2015) a Zootropolis (myslím že 2016, ale animáky nejsou zrovna moje parketa). Jo a taky seriály. Nesmím zapomenout na Hru o trůny, ta je nejsledovanější snad všude a ani tento portál s online filmy není výjimkou.

sledovane

Na Přehraj.to mám zaplacený PREMIUM účet. Sledovat filmy se tam dá i bez registrace, ale je omezená kvalita. Když si pouštím filmy na notebooku s vysokým rozlišením nebo na televizi, potřebuji HD nebo Full HD. Se zaplaceným účtem můžu v této kvalitě filmy taky stahovat. Když si chci film pustit přes usb flash disk v televizi, potřebuji si ho nejdříve stáhnout. Je to za chvilku, rychlost stahování z Přehraj.to je dobrá. Předplatné není ani tak drahé. Dá se zaplatit na 30 minut, 3 měsíce nebo třeba rok.

Zaujala mě také možnost stát se partnerem Přehraj.to. Zatím jsem to nevyzkoušel, ale myslím si, že právě partnerství je důvod, proč jsou na webu stále aktuální filmy. Lidé, kteří se zaregistrují jako uploadeři, dostanou za každé zhlédnutí nebo stažení filmu, který nahráli, provizi. Pokud se ve filmech a seriálech trochu vyznáte a víte, o co budou mít lidi zájem, snadno si přivyděláte nějakou tu korunu.

A kde sledujete filmy vy? Je mezi vámi snad nějaký zarytý zastánce kina? Nebo upřednostňujete pohodlí domova jako já?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Current ye@r *