Socializuji se

Všechny komentáře (1858)

 

 1. Vaclav Polcar13:59 dne 15.6. 2022 napsal/a u článku Kouzlo nedostupnosti – 2. část
  This article is one big lie !
 2. Matěj17:42 dne 20.5. 2022 napsal/a u článku Debil x debyl
  Děkuji za záchranu před ztrapněním když jsem chtěl mého kamaráda nazvat debilem. :D
 3. j11:08 dne 8.5. 2022 napsal/a u článku Bryskní x briskní
  "odbil" ho ředitel :-)
 4. Prostě ženská07:44 dne 6.5. 2022 napsal/a u článku Proč rozchod se ženou tolik bolí? Co dělat, když se s vámi zrovna rozešla partnerka? A jak to všechno přežít?
  No doufám že mě neukamenujete pánové, jsem totiž žena 😂. Moc hezky napsané i s těmi peprnými slovíčky na účet žen ( asi jsem divná ale mě vulgarizmy nevadí ). Dneska je vážně divná doba, kolikrát se divím kolik lidi opouští vztah kvůli kravinám. Já teď řeším to samé. Opustil mě. Barák na hypotéku. Dle jeho slov fantastickej sex. Prý mě má pořád rád a pořád ho přitahuji. No tak je konec. Těmi fázemi po rozchodu jsem si prošla v jednom týdnu, asi mám nějakou zrychlenou verzi 🤣 nebo nevím. Jsme spolu pořád pod jednou střechou, mluvíme spolu, voláme si a protože chuť je svině tak i ten sex máme. No asi bych měla mít nějakou hrdost ale jak říkám chuť je svině, aneb chceš mě, chci tě. Chlapec asi neví co chce. Prý žádnou jinou nemá. Ale nedělám si žádné naděje že by mi to přiznal. Tak mladá a naivní už nejsem. Mám toho dost za sebou. Od chronického nevěrníka přes manželství s despotickým násilníkem. Ze všeho jsem se dostala ještě silnější. Jen pro pořádek myslím že nejsem žádná šereda, obryně taky nejsem. Ani stíhačka nejsem. Vždycky dělal co chtěl, nic jsem mu nezakazovala, nevyčítala. No asi jsem tak hodná až jsem vlastně blbá. Pánové prosím 😉 mohly by jste mi odpovědět co se vám honí hlavou? Když si stěžujete že nemůžete najít normální ženskou pro život a pak když ji máte tak ji stejně opustíte i když ji vlastně pořád milujete. Jo a jen pro pořádek pracuji a nejsem zlatokopka 😂. Dík za vaše připomínky. A nezoufejte, normální ženský pořád existují.
 5. Alžběta Strouhová07:56 dne 5.5. 2022 napsal/a u článku +†× Jak se píše křížek na klávesnici
  Překlep upraven, děkujeme za upozornění :)
 6. Jirka08:36 dne 30.4. 2022 napsal/a u článku Proč nejčastěji ženy opouští muže?
  Říká se: láska je slepá. Ta slepota doznívá dlouho. Příroda to tak chce.
 7. Barbora20:43 dne 28.4. 2022 napsal/a u článku +†× Jak se píše křížek na klávesnici
  Analfabetická - to je humor nebo překlep?! ;))
 8. Jiří10:37 dne 10.4. 2022 napsal/a u článku Jak vypadá život po rozchodu
  Chtěl bych předem všechny pozdravit a zdůraznit že mi vaše řádky dost pomáhají v moji nelehké situaci. Je mi skoro 40 a manželce také, jsme spolu skoro 20 let z toho 12 let manželé a máme 2 děti 10 a 12 let. Vztah máme myslím v pohodě žádné hádky sem tam se něco řešilo ale nic závazného. Posledních 5 let stavíme dům na který jsme se strašně těšili a po přestěhování před cca 3 týdny mi žena oznámila že se zamilovala do 15 letého kluka ,ano čtete správně. Miluje ho a táhne ji to k němu. Následoval šok, potom nějaké pokusy vse urovnat zkoušeli jsme si to vyříkat a par dni to bylo super ale pak zase odcizení ze strany manželky a takhle to proběhlo asi třikrát. Nyní mi manželka oznámila ze je definitivní konec. Chce se odstěhovat do bytu ke kamarádce a na moji otázku co děti mi řekla že mi je s radosti nechá, podotýkám že je výborná matka děti velmi miluje ostatně jako já. Řekl jsem ze tedy Ok a po cca 5 hodinách mi řekla že by klidně zůstala v domě s námi a ze to mám rozhodnout já jestli má jít pryč. Tím to cele hodila na mě. Nicméně jsem rozhodnutý i za přispění teto stránky trvat na jejím odchodu. Jsem na dně ale drží mě děti a kamarádi a hlavně naděje ze bude vše zase dobrý ale bohužel ji miluju takže to věc hodně komplikuje. 10 kilo dole spánek téměř 0. A le to tu všichni dobře znáte. Díky vám všem.
 9. AKsjaoks10:06 dne 5.4. 2022 napsal/a u článku | Jak napsat na klávesnici svislou čáru – svislá čára na počítačové klávesnici (pipe nebo svislítko)
  mrdko jdi rovnou k věci koho zajmá odkud to pochází aby si chcíp 20min to budu číst jak píča zmrde um.
 10. Veru z DárkoBlogu21:40 dne 3.4. 2022 napsal/a u článku 12 detailních návodů, tipů a triků: Jak zvýšit návštěvnost webů a webových stránek
  Tomu říkám "sakra dobrý obsahový článek". Díky. Pokusím se postupovat podle udělených rad. ;-)
 11. Jana Gabrielová09:36 dne 2.4. 2022 napsal/a u článku Pravidla psaní přímé a nepřímé řeči, psaní uvozovek atd.
  Moc hezké příklady textů.
 12. Nina15:34 dne 31.3. 2022 napsal/a u článku Jednotný registrační formulář
  Dobrý den všem, jmenuji se NINA, chci moc poděkovat DR ODIBOHOVI za obnovení míru zpět v mém manželství po deseti letech manželství můj manžel ROBERT SMITH se rozhodl opustit mě a naše dvě děti kvůli jiné ženě, jednoho čtvrtka odpoledne i viděl jsem příspěvek o Dr. ODIBOH, jak pomohl ženě přivést zpět jejího manžela z rukou jiné ženy Rozhodl jsem se ho kontaktovat ohledně problému, kterému čelím ve svém manželství DR ODIBOH mi řekl, ať si nedělám starosti, že díky Boží moci, nikoli naší moci manžel se ke mně vrátí, řekl mi, co si mám koupit na modlitbu, což jsem udělala po třech dnech, můj manžel mi zavolal, že je mu líto, že mě a naše dvě děti kvůli tomu opustil, zatímco jsem řekl ok, slova mých lidí nestačí děkuji vám DR ODIBOH za vaši pomoc říkám Bůh vám a vaší rodině žehnej za obnovení míru zpět do mého života DR ODIBOH TAKÉ POMŮŽE S NÁSLEDUJÍCÍMI PROBLÉMY. POTŘEBUJETE TAKÉ ŘEŠENÍ NÁSLEDUJÍCÍHO PROBLÉMU, KONTAKTUJTE HO TAKÉ. (1) Pokud chcete své EX zpět. (2) pokud máte vždy špatné sny. (3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři. (4) Chcete, aby za vámi běžely ženy/muži. (5) Pokud chcete DÍTĚ. (6) Chcete být BOHATÍ. (7) Chcete připoutat svého manžela/manželku, aby byl váš navždy. (8) Pokud chcete své peníze zpět od někoho, kdo je nechce vrátit (9) Jak jste byli PODVEDENI a chcete získat zpět své ztracené peníze. (10) pokud chcete zastavit svůj ROZVOD. (11) pokud se chcete rozvést se svým manželem. (12) pokud chcete, aby vaše přání byla splněna. (13) Těhotenské kouzlo k početí dítěte (14) Zaručte, že vyhrajete znepokojivé soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi (15) Zabraňte rozpadu vašeho manželství nebo vztahu. (16) Vyhrajte kouzla v loterii JEHO KONTAKTNÍ ADRESY JSOU: WHATAP: ČÍSLO:+2347048883838 EMAIL: odibohsolutionhome@gmail.com
 13. Alžběta Strouhová19:57 dne 29.3. 2022 napsal/a u článku Výhružka x vyhružka x výhrůžka x vyhrůžka
  Dobrý den, děkujeme za upozornění. Článek byl upraven :)
 14. Johny23:06 dne 27.3. 2022 napsal/a u článku Výhružka x vyhružka x výhrůžka x vyhrůžka
  "Naopak tvar výhružka je považován za zastaralý. Proto bychom ho v běžné řeči neměli používat." Ale prosím vás, v **běžné řeči** ho můžeme bez problému používat.
 15. Luke17:37 dne 22.3. 2022 napsal/a u článku Mrdky x mrtki
  Dalsi kokot co je mrtka, dokud ti bude mrtka vadit, mrtkou budes
 16. Luks17:36 dne 22.3. 2022 napsal/a u článku Mrdky x mrtki
  Mrtka, mrdat… ten kdo pouziva mrdka je normie
 17. Eva01:23 dne 22.3. 2022 napsal/a u článku Proč rozchod se ženou tolik bolí? Co dělat, když se s vámi zrovna rozešla partnerka? A jak to všechno přežít?
  To je teda smutné čteni. Někde určite čeká ta pravá, a na ex si už nevzpomenes. Držím palce 🙂
 18. Marek09:46 dne 17.3. 2022 napsal/a u článku Proč rozchod se ženou tolik bolí? Co dělat, když se s vámi zrovna rozešla partnerka? A jak to všechno přežít?
  Týden 27. Můj milý deníčku ... Pánové, znáte to věhlasné kolečko po x měsících, kdy ten, který je rozejit buďto přistoupí na danou hru vrácení se a nebo ne? Psal se 16. týden a já dostal telefonát od své bývalé přítelkyně. Abyste rozuměli, tak se jednalo o telefonát po naprostém vymazání daného člověka z mého života, nulový kontakt a snaha se dostat zpět na vlastní nohy. Což se mi ve finále opravdu podařilo. 3 měsíce po rozchodu jsem byl šťastnej, single, ale vše se mi v životě dařilo a já si uvědomil, že mám na to mít po svém boku někoho, kdo si mě bude maximálně vážit. Nicméně telefonát jsem zvedl, jak je mým zvykem. Vlastní sebebičování mám asi rád ... Po hodině slz přes telefon jsme se domluvili na setkání. Jak to asi dopadlo může každý tušit. Láska, která z mé strany přetrvávala i po těch probdělých dnech, týdnech a měsísích a byla zahrabaná hluboko v mé hlavě a nedával jsem jí příležitosti se projevovat, se najednou vydrala na povrch země. Jak když narazíte na ropné ložisko, které začne tryskat desítky metrů do vzduchu. Spadl jsem do toho, maximálně. Cítim jsem se jako nejšťastnější člověk na světě. Toho, koho jsem si vysnil a miloval jsem měl opět po svém boku, nebo? Long story short. Všechno bylo idylické, já jsem spadl zase do toho, že jsem se pro druhého snažil dělat první a poslední, ale současně se chtěl poučit z vlastních chyb a nedělat věci, které mi byly dříve vytýkány. Zvládl jsem to 100 % času? Samozřejmě ne. Jsem žárlivý typ člověka, někdo by dokonce řekl i podpantoflák. Ale kde je ta hranice lásky a žárlivosti? Přišel jsem na to. V momentě, kdy vám druhý nedává najevo lásku, důležitost a podstatu, tak začnete být žárliví. Označil bych to za maximálně toxické prostředí, z kterého neznáte cestu ven, jelikož ty city pro druhého jsou tak silné, že nic, VŮBEC NIC, vás nepřesvědčí o opaku. Po telefonu mi bylo po 2 měsících sděleno, že budeme přátelé. Abych byl zase upřímný, tak jsme se na tomto dohodli už v prosinci :), že když to odezní, tak se na to vykašleme. Nemám jí to vůbec za zlé, cítila to tak, bylo to pro ní racionální a jestli v tom je nebo není někdo další, je vlastně úplně irelevantní. Já odjíždím za pár měsíců do zahraničí na delší dobu a třeba to je skutečně ten důvod. Na otázku "Proč?" mi odpověděla, že takto jsme to měli nastavené a v tomhle jsem s tím smířený :). Co vím momentálně je to, že kolečko se pro mě tímto uzavřelo. Ty city, nespavost, nechuť k jídlu jsou stejné jako v týdnu č. 3, ale pokud ani to všechno, co jsem pro ní dělal a věnoval za pozornost nestačilo, tak je načase to nechat plavat. Vyzkoušel jsem si návrat, vyzkoušel být jiný, ale asi to je pro některé lidi nuda být s někým, který by pro druhého dýchal. Nevyzrálost nás obou asi přidává hodně oleje do tohoto ohně, ale už mi to asi stačilo. Půjdu hned někam nahánět holky? To asi těžko. Jsem v současné chvíli emočně vyprahlej, vysátej až do poslední kapičky a bojím se, že se po této zkušenosti jen tak někomu neotevřu. Každopádně jsem zas na začátku té trnité cesty, kterou jsem si prošel v září, říjnu, listopadu ... Věřím si, že to tentokrát půjde rychleji a lépe, protože jsem v tom vztahu k druhému nechal maximum a když to nestačilo, tak se s tím musí člověk smířit. Pevně doufám, že i ona najde jednou partnera, ke tkerému bude chovat stejné city a bude mu to dávat plně najevo :).
 19. Alžběta Strouhová13:43 dne 28.2. 2022 napsal/a u článku Ližina x lyžina
  Děkujeme za upozornění, opraveno 🤦‍♀️😊
 20. Adéla17:30 dne 27.2. 2022 napsal/a u článku Ližina x lyžina
  V této větě je hrubka 😧😔🤦 Bez ližin na autě tam ty kola nedopravíme.
 21. Michal22:07 dne 22.2. 2022 napsal/a u článku Jak vypadá život po rozchodu
  Ahoj, tak už začínám čtvrtý měsíc nového vztahu. Žiju si líp, než kdykoliv předtím. Ještě se občas stane, že se přistihnu při přemýšlení o ex, ale hned jak si to uvědomím, tak to vyženu. Mozek je holt v tomhle svinskej orgán a 10let je nějaká doba. Ale vzkaz pro všechny “pacienty” opravdu nevěšte hlavy. Za každou špatnou věcí čeká nespočet těch dobrejch, jen je musíš najít….
 22. Jerry21:17 dne 15.2. 2022 napsal/a u článku Proč rozchod se ženou tolik bolí? Co dělat, když se s vámi zrovna rozešla partnerka? A jak to všechno přežít?
  Ahoj, dekuju za článek. Procházím si ted taky rozchodem a je dobre se ujišťovat,ze bude líp. Ta moje kunda uz má novýho po dvou tydnech... To člověk nepochopi. Každopádně, dost jsem se i pobavil při čtení a budu doufat, ze tyhle skurveny stavy co nejdřív odezní. PS: ženský jsou někdy opravdu neskutečně chladné bytosti. Doufám,ze najdu aspon trochu normální. 😔 S pozdravem Jerry
 23. Wenceslas Polcar13:30 dne 9.1. 2022 napsal/a u článku Kouzlo nedostupnosti – 2. část
  opak je pravdou
 24. Anonym12:46 dne 9.1. 2022 napsal/a u článku Leccos x lecos
  Náš obchod je taky leccos, jelikož tam pořídíte leccos. 🤣 čeština je krásný jazyk. 😎
 25. Laila20:55 dne 28.12. 2021 napsal/a u článku Jak vypadá život po rozchodu
  Ahoj pánové, je mi 21, jsem na starší, kolem 40-50. Ale co čert nechtěl poznala jsem Hakima (34) žiji v Bruselu...rok a půl krásných vzpomínek, ale také bití, neustálé zavírání v bytě. Navíc mě podváděl se ženou kolem 40-50. Mrdka, kokot..pardon, ale ruku na srdce. Když má doma mladý maso, nejsem ani vyzáblá ani obézní, jsem malá...proč měl potřebu vlést do belechu starý bachyni která má přes metrák..utekla jsem od něj, jsem na azylu. Vám nemusím popisovat ten pocit prázdnoty..ten bezdůvodnej strach typu ,,zůstanu sama" tu bolest..a to jak...prostě to bolí. Není to můj první vážnej vztah. Vím, že budu OK za x měsíců. Ale on mi navíc říká at se vrátím, ale ze spolu nebudeme, ma radost když brecim,kdyz ho prosim aby tomu dal sanci.Jenze on po me chce abych se vratila do bytu kde me jako otrokyni a vezne drzel temer rok! Prisaham bohu, mela jsem i nedostatek vitaminu D protoze me drzle doma zamcenou..ale ja se ted citim jako lod bez kapitana. pomozte mi pánové