Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Zkuste vyhledat např.   Gramatika, Čeština, Pravopis

Proč nejčastěji ženy opouští muže?

Hello 10

Pokud to mám shrnout do jednoho odstavečku, tak se tak děje v 50 % případů proto, že ženy jsou krávy, kterým pořád něco chybí a všechno by chtěly bez jakéhokoliv úsilí a věří, že jinde to bude jiné a protože skočí na lep volům, co na ně pak serou, jsou líní se sebou něco dělat, nestarají se o sebe, mají vše u prdele a svých drahých poloviček si nevšímají.

Ve zbylých případech se pak děje, protože si kráva (=žena) našla špatného vola (muže), v ničem si nerozumí si a neshodnou se ani na tom, kdo je z nich větší debil.

Nicméně svalovat vinu jeden na druhého není řešení a to, že si řeknete, že ten druhý je dement a jak jste s takovým píčusem / kundou mohli vůbec kdy být, vám rozhodně v životě nijak dál nepomůže. Stejně tak jako alkohol. To vám udělá život na chváli snesitelnější, ale rozhodně vás neudělá šťastnými (pokud si teda nehodláte vzít za partnera pivo a pít spolu šťastně až do smrti).

No a pokud vás náhodou zajímají detaily, tak si dejt kávičku a můžete si přečíst zbytek :-).

Proč nejčastěji ženy opouští muže?

Když odchází, puká nám srdce. To, co bylo, už není. Člověk, který se probouzel roky vedle vás, je najednou pro vás cizím člověkem. Ale zkusili jste zapřemýšlet někdy nad tím, proč se tak stalo? Abychom se poučili z chyb z naší vlastní minulosti.

Život je v tomto ohledu hrozně spravedlivý. Pokaždé, když uděláme chybu, dává nám možnost tu stejnou chybu znovu a znovu. A zároveň nám dává možnost se z ní poučit a příště se zachovat jinak (blbě). Základ je ale začít přemýšlet nad přícinnou. Jen hloupí lidé nepřemýšlí nad příčinnou a jen hloupí lidé dělají stále ty stejné chyby stále dokola.

„Říká se, že nikdy nevstoupíš dvakrát do téže řeky. Proto nikdy nedělám stejnou chybu dvakrát. Udělám ji raději 5x-6x, abych mel jistotu.“

Stejně tak nemíním někoho odsuzovat za to, pokud se mu něco podobného stalo. Protože…..

everything-we-hear-is-an-opinion-not-a-fact-everything-we-see-is-a-perspective-not-the-truth-four-no-three-1440381067

Nechystám se ani říkat, co je anebo není správné, protože to jednoduše nejde. Každá ženská je jiná (kráva) a nejlíp ji znáte jen vy. Nikdo jiný. Proto jen vy a nikdo jiný musíte přijít na způsob, co udělat, aby se vaše „kočička“ cítila s vámi šťastná.

Proto popíšu zkrátka to, jaké jsou nejběžnější příciny. Co si z toho vezmete, už je na vás.

Pokud se však dostanete do situace, kdy se vám partner vzdaluje a vy stále chcete bojovat, platí pár základních pravidel:

 • Budete se muset začít hezky pozvolna, jako kdybyste ani jeden druhého neznali. Vaše partnerka je na odchodu a s vámi teď nechce nic mít. City ochladnou a tak si chtě nechtě musíte zvyknout na novou situaci, kdy jste vedle své lásky cizincem. A začít si zvykat na novou situaci, kdy jako kdyby znova a znova se snažíte přijít na to, jak vaši polovičku ulovit. Stejně tak jako jste to dělali kdysi před lety, když jste se jí chtěli zalíbit.
 • Musíte tedy být milý a být tím, kdo je pozorný, ale zároveň nesmíte tlačit na pilu. Občas ji pochválit, že jí to sluší. Zamilovaně se na ni podívat. Dát ji procítěnou pusu (na tvář, na píču ještě ne :-D). Zeptat se, zda nepotřebuje s něčím pomoci. Usmát se a snažit se jí pobavit, rozesmát, udělat ji zkrátka příjemný den, protože právě tyto společné chvíle jsou to, proč s vámi je. Prostě naučit se zase užívat si přítomnost toho, že tu je s vámi a neřešit jen provozní věci (už ses nalíčila a můžu se jít vysrat?). Zkrátka být zase gentleman a ten pozorný muž – jako kdysi na začátku. Hlavně – když se poštěstí, tak nesmíte zase vše hodit za hlavu, jinak vám zase brzo bude chtit frnknout…
 • Budete muset krotit své emoce držet nervy na uzdě. Zvlášť, když je v tom ještě někdo další. Vaše holka je zabitá jinde. Vy máte nervy na pochodu. Chce se vám brečet. Anebo rozbít celý svět (a vaší milé hubu :-)). Nový objev je pro ní tím panem dokonalým – teď – protože zatím nevnímá jeho chyby a nedostatky – tak jako to dělala dříve u vás. Musíte tedy počítat s tím, že vy budete teď ten špatný a musíte umět zkrátka dost věcí hodit za hlavu a neřešit je, i když byste ji raději nejraději vyřvali, kundu jednu :-). Musíte jen čekat na chybu. Každý v začátku vztahu se s tím druhým oťukává a vám jde o to vychytat u chvíli, kdy vaše milá začne přemýšlet nad tím, jestli je její objev skutečně tím pravým (což se po prvních pár dnech či týdnech nedá říci nikdy a pochybuje úplně každý). Je to jen hra nervů, kdo vydrží (o tu krávu) hrát, ten vyhraje. Proto to berte jako sport, to nejhorší, co se může stát, je, že prohrajete a tu vaši kravičku bude mít na chvíli někdo jiný :-). Tím samozřejmě neříkám, že máte roky čekat jak dementi na smilování, až se něco posere v jejím novém vztahu. Ale snažím se vám vysvětlit, že nic není navždy ztraceno a osud vám někdy připraví vcelku nečekaná překvapení zrovna ve chvíli, kdy to nejméně čekáte. Pokud si tohle uvědomíte, zvládnete se dostat i přes případnou prohru a ztrátu vztahu. Nejvíce se totiž každý bojí toho, že udělal ve vztahu osudovou chybu, která už nejde vzít zpět. To je samozřejmě pitomost. Všechno se dá zvrátit, změnit, vylepšit, kolikrát nemusíte ani nic vylepšovat a přijde někdo jiný, lepší, vhodnější pro vás ve fázi života, ve které se právě nacházíte.Jen to nejde hned, to je třeba si uvědomit. A často při té cestě za změnou objevíte své pravé já a zjistíte, že jste třeba už každý někde úplně jinde. V životě vždy ty nejdůležitější věci přijdou nečekaně. Chce to jen trpělivost a neztrácet víru v sebe sama, věřit si a každý den hledat motivaci být lepší a lepší. V podstatě ten největší a nejtěžší boj, který musíte vybojovat, svádíte sami se sebou. Se svou hlavou. Zklamaní lidé pak zatrpknou. Chtějí tomu druhému či ostatním způsobit stejnou bolest, jakou museli zakusit oni sami. Ale to je cesta do pekel. Nejdůležitější je si umět v tomto období udržet nadhled, neztrácet hlavu a dobrou náladu. To je asi to nejdůležitější, protože to potom bude ovlivňovat i to, jaké lidi v další etapě poznáte. Dementi přitahují zase jen dementy a minimum lidí, které byste chtěli mít ve svém životě a naopak.
 • Nebýt majetnický – pokud chce jít na rande anebo být s někým jiným, pokud ji zrovna nepřivážete k topení (či k jiné silné trubce), tak to stejně při první příležitosti udělá.Dejte jí svobodu (ostatně nic jiného vám nezbývá), i za cenu toho, že to zkrátka bolí. Často to vede pak k tomu, že jí ta rande omrzí, anebo se svým objevem bude trávit více času… a pozná tak rychleji, že to je stejný píčus jako vy, možná ještě větší… Zkrátka nezakazujte jí všechno, protože vy chcete toho druhého vlastnit, ale dejte jí poznat, že vám jde o její štěstí, ať už to dopadne jakkoliv. Snadno se to říká, hůře dělá, ale budete to muset zvládnout.Navíc tím jakýkoliv jiný nový vztah, který by byl „na tajňačku“ ztratí punc zakázaného ovoce a už to není takové žůžo dobrodrůžo. , jak se říká – odříkaného chleba největší krajíc. A v neposlední řadě – oba máte stejné možnosti, i vy můžete opylovat kdykoliv, kdekoliv a cokoliv. Musíte si z toho zkrátka brát jen to dobré :-D.
 • Budete se muset naučit riskovat, pokud ji chcete získat zpět. Dělat gesta a věci, na které nejste zvyklí a které jste doposud nedělali. Holt – čeká vás změna, ji také.
 • Budete ji muset umět také chytnout za vlasy, zfackovat ji a ztřískat ji prdel, až ji bude mít celou červenou a pak ji omrdat jako tu nejšpinavější děvku. Pak vás bude milovat :-). Zní to divně, ale ženský tohle prostě potřebují. Ale opovažte se na ni vztáhnout ruku někdy jindy, než v posteli :-DDDD.
 • A tohle (a ještě mnohem více) budete muset umět nakombinovat tak, aby to ta vaše coura sežrala a chtěla se vrátit… 😀
 • Jo a poslední věc, zvykněte si, že budete od této chvíle moci úplně ALE ÚPLNĚ za všechno – prostě to bude nahoru a dolů, protože ženy jsou trochu labilní :-D. A tak bude na vás nasraná, protože venku prší. Vaše vina je, že je od narození neskutečná a neschopná píča. Zkurvili jste ji celý život. 😀  Každá ženská je tak trochu zralá na psychiatra, když je sama, je nešťastná anebo má vedle sebe toho špatného muže (anebo když je prostě píča). Stejně tak to mají chlapi, jen nemají tak hned nervy v kýblu :-D.Však to asi znáte z předchozích vztahů.13880259_10210065339251472_2009974537607508197_nProstě všechno souvisí se vším, já nechci nic, ale zároveň bych ráda měla všechno, ale přitom nejsem až tak náročná, když chci JENOM byt, auto, jachtu, letadlo a nechci kvůli tomu ani hnout prstem. A jediný debil z nás jsi tady ty, protože kdyby nebylo tebe, tak bych byla sama, ale já sama být nechci, jenže – kdo by se o mě zase postaral? Navíc jsem tehdy byla ve sračkách, neměla jsem ani vindru, ale já se tě neprosila, abys mi pomáhala, tak si mě v nich měl nechat no, copak jsem se tě o to prosila, abys mi pomáhal?! A vůbec se o mě nestaráš… Ale na druhou stranu mám ráda, když se staráš, protože se o mě nikdo tak hezky nestará a myslíš, že bys mi půjčil autíčko, miláčku, abych mohla na nákupy a také mi dal nějaké penízky? Děkuju! Jsi moc hodný! Ne! Nejsi! Dojebal jsi mi celý život…bééééééé. A teď mě prosím utěš :-D.

A te’d v klidu přejděme k těm příčinám :-D.

Nedostatek porozumnění a komunikace

Pod tím si můžete představit úplně cokoliv :-D. Schválně se zkuste zamyslet nad tím, jak často spolu denně mluvíte. Čím více budete své samičce naslouchat, tím snáze ji pochopíte a tím spíše se budete umět vžít do jejích (schizofrenních) stavů, pocitů a v té kritické situaci se pak zachováte správně.

Ptáte se jí, jak se měla? Co dělala? Jaké má sny? Co by chtěla v životě dokázat? Zajímáte se o ni vůbec a o to, co by ona chtěla a co ji chybí?

Jak často spolu mluvíte a o čem? Ptáte se jí vůbec na něco?

Do prdele nejste jenom kapr, co tam stojí s otevřenou hubou a otevírá ji naprázdno, že ne?!? Jinak taková kvízová otázka – víte, co prý celý den dělá kapr? Plave….

Protože težko budete svému partnerovi rozumět, když s ním nebudete mluvit. Provozní věci (nakoupil jsi, umyl jsi nádobí, už ses vysral?) sem prosím nepočítejte. Věnujte denně aspoň (pár desítek) minut svému partnerovi.

Dívky potřebuje cítit zájem z vaší strany. Vy byste asi také nechtěli být s někým, komu jsou vaše problémy u prdele. Zkrátka – v tomto ohledu ji musíteumět tak trochu suplovat kamarádku. Ano, někdy je to složité, protože ženské fakt někdy nezavřou hubu, ale tak chcete ji mít doma, ne? 🙂

A pokud vám na vaší dívce fakticky záleží, tak vám to naopak bude dělat radost. Pokud vás to naopak obtěžuje, pak je možná načase si položit otázku, proč jde asi váš vztah do sraček…

Zároveň je to takové preventivní opatření, jak zajistit, abyste nedostali váš vztah do sraček. Zde bych zdůraznil jednu takovou velice důležitou věc. Jakmile se vám bude zdát, že je něco s vaší drahou samičkou v nepořádku a po dotazu typu, zda se něco děje / jestli se něco nestalo, uslyšíte:

 • Nic (se nestalo / neděje).
 • Všechno je v naprostém pořádku.

Andorra je zeměpisné jméno, které označuje knížectví v jihozápadní Evropě.  ✅ Andorra – jméno bylo odvozeno od oficiálního názvu státu, tedy Principat d´Andorra, proto je nutné ponechat ve slově Andorra dvě r, jinak by se pozměnil význam celého slova. ❌ Andora – nesprávná varianta, která nelze používat. Už jste četli? Matcha x mačaV posledních letech se v Česku...

Zbystřete! Protože se určitě něco děje! Poznáte to podle jejího chování.

13895069_10210065354611856_142862646931535692_n

Až vás vaše holka bude chtít opustit, tak byste dali nevím co, abyste si s ní mohl hodiny povídat. Proto si s ní povídejte preventivně. Minimálně pak vám nebude moci vyčítat, že jste spolu o ničem nemluvili. Vlastně bude – protože budete moci za všechno :-D. 

Nedostatek pozornosti

Ženy jsou v tomto ohledu náročné. Potřebují pozornost. Vlastně – si ji svým způsobem vynucují („Máš mě vůbec ještě rád?“). Chtějí se cítit chtěné. Chtějí mít po boku muže, který se jim věnuje kdykoliv ony potřebují. A on se jim také náležitě věnuje – na začátku vztahu.

Problém nastává hlavně ve chvíli, kdy se muži často přetvařují, proto, aby zabodovali. Snaží se zalíbit na začátku vztahu, tak své vyvolené věnují maximální pozornost a dělají věci, které jim nejsou moc vlastní. Nejsou to oni, je to jen takové namotávání naivní samičky :-).

Ona si na to zvykne a bere to jako samozřejmost. A tady nám, dámy a pánové, vzniká kurva velký problém :-D.

Protože až sameček úspěšně namotá samičku (a učiní zásun), tak (protože se nikdo neumí v soukromí přetvařovat do nekonečna) najednou samička dojde k prozření, že není všechno tak růžové, jak se na první pohled zdálo. A že má doma hrozného, ale hrozného pičusa.

Pokud je samička od přírody ošklivá jako blížící se pracovní pondělí, tak má často doma i hrozného a zároveň ošklivého pičusa. 

A tak z mužů, kteří se na začátku starají se, všímají si i maličkostí, zkrátka užívají si přítomnost své drahé polovičky, co to jen jde, stává duchem nepřítomná bytost., která jen pracuje, hraje hry, sportuje, anebo se více či méně (ne)úspěšně kurví jinde. A na svou ženu, která čeká doma (anebo se více či méně (ne)úspěšně kurví taky), už jaksi pomalu zapomíná. Už pro něj není priorita.

Pak uplyne rok, dva a jelikož jsou samočci stvoření velmi zapomětlivá, tak občas zapomenou i na to, že se o svou samičku musí také starat. Většinou se z této letargie sameček (ne)probere, až když už je jeho samička (touto dobou už asi nevěrná a nevděčná kurva :-)) jednou nohou (anebo rovnou celou kundou) na odchodu.

A pak buď sameček zabojuje a změní se. Případně zahraje celou habaďůru znovu, samička je pak samým štěstím samečkem opět úspěšně opylována a celé tohle kolečko běží pak po čase zase nanovo, dokud se neobjeví zase jiný pozorný (pyluchtivý píchač-sameček :-).

Samičky musíte chválit. Všímat si jich. Dávat jim pocit jedinečnosti, protože každá žena jedinečná je (i ta ošklivá – je třeba neobyčejně ošklivá). Nenechte se uchlácholit tím, že ostatní jim každý den říkají, jak jsou krásné, protože ona to chce slyšet od vás. Tak to dělejete.

Závěrem bych snad jen dodal, že zkrátka u ženských nesmíte / nemůžete polevit, jinak vám to dají hezky vyžrat. Čím náročnější ženu máte, tím více pozornosti ji musíte dopřát (anebo musíte tuto dysbalanci vyrovnávat za pomocí nadité kreditky anebo ptáka :-D).

Pokud vy ji nebudete věnovat 100% pozornost, věřte, že se určitě brzo najde někdo, kdo jí tu pozornost dá. A pak vám odejde a vy se budete mít jen oči pro pláč. Anebo budete mít důvod k oslavě :-D. Jedno z toho.

Jste moc hodný

Každá ženská chce mít vedle sebe chlapa, ke kterému bude vzhlížet. Hodný partner je nudný. Skáče, jak ten druhý píska. Je snadno dostupným zbožím. Něco jako rohlíky v obchoďáku. Také se kvůli nim na prdel neposadíte a s klidem je budete rozhazovat po ulici, protože to je přece „stojí jen pár korun“.

Pokud tedy nechcete být jako rohlík, vaše samička vás musí respektovat. Respekt si ale nezískáte tím, že ji budete mlátit (existují samozřejmě výjimky – když po vás půjde agresivní samička pěstí, tak ji prostě chtě nechtě budete muset sundat :-D) anebo se chovat jako diktátor.

Respekt samičky si získáte třeba tím, když:

 • se nebudete chovat jako hulvát (ať už k ní, ale i ve společnosti – neplatí, pokud chodíte se selkou z pořadu Farmář hledá ženu),
 • ji budete dávat najevo, že je pro vás důležitá, že zkrátka není věc, kterou zítra vyměníte s klidem za jinou,
 • budete takék ní přistupovat s respektem (nebudete ji ponižovat, jaká je to nula, že nic nedokázala apod., ale naopak ji budete podporovat ve všem co dělá),
 • budete ji umět zabavit, rozesmát, zkrátka docílit toho, že se s vámi bude cítit dobře (s tím rovnou souvisí další bod),
 • bude se moci o vás moci v opřít i v těžkých situacích (Miláčku, já jsem trošku bumbláááábléééáála…..bléé…. odvezeš mě prosím domů?),
 • se k ní nebudete chovat jako debil (občas nadpozemský úkol, uznávám),
 • budete mít velké svaly a luxusní postavu a velké čúro, se kterým umíte zacházet,
 • máte luxusní káru, prachy, moc, slávu – tohle prostě zabírá nejvíc :-D.

13902712_10210065339131469_111290864665849136_n

Pozor – je zde třeba brát v úvahu zákonitosti a pravidla, které popisuju níže:

 • Pravidlo (ne)náročnost výběru – čím náročnější partnerku máte, tím více kritérií musíte splnit (být krásný, milý, bohatý atd.) a musíte tak bojovat na více frontách zároveň. Není to žádná prdel. Vím o tom své, protože já ani hezký a ani bohatý nejsem :-D.
 • Pravidlo zlatého zatemnění mozku – čím naditější kreditku máte, tím méně náročná na vás bude vaše samička, protože máte v ruce univerzální prostředek na to, jak ji zavřít aspoň na chvíli hubu :-D.
 • Pravidlo krásky a zvířete – čím více vaše tvář připomíná prdel, tím hnusnější partnerku budete mít a tím složitější to budete mít. To nic ale nemění na tom, že jste pořád hnusní jako prdel :-D. Just sayin… 

Nejste jí oporou

I když většina samiček by nejraději chtěla být emancipovaná, tak každá chce, aby měla vedle sebe samečka, který ji podrží. Bude jí oporou. Pomůže jí ze sraček, kterých ostatně samičky mají vždy po ruce plné hrsti…. (jsou to takové Karlíkovy továrny na čokoládu kombinované s perpetuum mobile).

Má strach, že něco nedokáže – podpořte jí a řekněte jí, že vy ji věříte. Má před sebou složité rozhodnutí, případně jej už udělala a neví, jestli učinila dobře? Poraďte jí, řeknete jí svlj názor a ujistěte ji, že stojí za ní – za všech okolností (i když to tak nebudete třeba vůbec myslet a ona to na vás stejně asi pozná, že jste herec úplně na piču…. tak i snaha se cení.)

Nemrdáte jí anebo ji mrdáte špatně

Tak ji prosím začněte mrdat a dobře :-).

Ženy berou sex trochu jinak než muži. Tahají do něj city. Zamilovávají se. A chtějí cítit ve vztahu lásku. Sex je pro ně potvrzením, že je máte rádi a také souvisí s tím, že se chtějí cítit chtěné, žádané a hlavně jim tím dáváte najevo, že jsou pro vás stále přitažlivé. V neposlední řadě, když se vám podaří ukojit její touhy, nebude si muset hledat povyražení jinde.

Ztráta respektu a strach

Žijeme (bohužel) v době, kdy má žena právo na vlastní názor :-D. To ale neznamená, že ji budete za projevení názoru hned mlátit po hubě. Někdy (uznávám), jsou na přesdržku :-D, ale to vám ještě nedává právo je dennodenně třískat.

Samozřejmě, když po vás půjde s kuchyňákem, tak neváhejte a klidně ji sestřelte :-D.

Když budete tyran, dříve nebo později sebere samička odvahu a buď vám to vrátí. Anebo se jednoho dne vrátíte do prázdného bytu. Anebo se objeví jiný sameček, který vám nakope prdel. Anebo vás bude nenávidět a až ji naroste hřebínek, dá vám co proto a uteče od vás.

Je to stejné, jako kdybyste byl diktátor. Dříve nebo později prostě přijde do vašeho komunistického hnízdečka někdo s demokracií a budete mít po ptákách.

Mysleli jste si, že ji máte jistou

Jednu z prvních věcí, kterou jsem se naučil už dříve, je, že nic netrvá věčně. Ani život samotný a ani naše vztahy. Vše může ze dne na den skončit. Ani vy a ani já neznáme dne či hodiny.

Myslet si proto, že máte něco jisté, je dosti bláhové. Dokud budete mít tuhle věc neustále na paměti, vaše samička vám nezevšední. Budete se k ní také chovat trochu jinak. Budete si jej a společných chvil s ním více vážit ( i jí samotné). Co když to zrovna zítra všechno skončí, nevyčítali byste si to?

Asi jo. Tak se nechovejte jako čurák.

A pokud by vám to bylo jedno, tak si takovou holku prostě nezasloužíte anebo se k sobě zkrátka nehodíte. Anebo jste čurák. Jedno z toho.

Nepřemýšlíte nad sebou, nehledáte své vlastní chyby

Jak se říká, nejhorší je srážka s blbcem. A ještě horší je mít takového krypla doma. S člověkem, který je skálopevně přesvědčený o tom, že on chyby nedělá a slůvka jako „promiň, omlouvám se (ty píčo zasraná)“ nezařadil do svého slovníku, se dost blbě žije.

Víte, nikdo nečeká, že budete dokonalí. To ani nejde. Ale když se občas zastavíte a začnete se na problémy dívat i perspektivou toho druhého, tak máte šanci jej pochopit. A když vašeho partnera pochopíte, máte šanci uvědomovat si a vidět své vlastní chyby. To už je pak jen krůček od toho je přestat příště dělat.

Určitě máte ve svém okolí spoustu a spoustu lidí, kteří donekonečna opakují stále dokola jednu a tu samou chybu. Furt. Každý jejich vztah jim krachuje a oni netuší proč. A do dalšího vztahu jdou opět po hlavě a překvapivě – opět vše skončí stejně.

Je to stejné, jako kdybyste si neustále vráželi tužku do zadku a divili se druhý den, proč vás tak hrozně bolí prdel. No protože si pořád rvete tužku do prdele, vy kokoti.

everything-we-hear-is-an-opinion-not-a-fact-everything-we-see-is-a-perspective-not-the-truth-four-no-three-1440381067

Pamatujete si tento obrázek? Tak se příště zkuste na problémy dívat z jiné perspektivy. Zkuste se ně dívat očima vašeho partnera.

Jen mu je prosím kvůli tomu nevydloubněte, vy kreténi :-D.

Zde se také sluší říct, že někteří lidé zkrátka nemají dostatečnou mozkovou kapacitu na to, aby něco takového pochopili. Jsou zkrátka jednodušší. Tyto věci nechápou a ani je nedokáží pochopit. Pokud jste zrovna s někým takovým ve vztahu a víte, že váš partner je prostě debil a vy to nemůžete přenést přes srdce, tak je možná načase se zamyslet, jestli jste si našli k sobě vhodného partnera. Protože časem k takovému člověku bude stále více a více ztrácet respekt.

Mysleli jste, že stačí jedna věc

Nejhorší na tom je, že musíte umět nakombinovat všechno tohle dohromady tak, aby vaše samička-kravička byla spokojená. Je to docela kumšt. Ale – máte na to celý život se přiblížit na (zhruba) deset (tisíc) mil k statusu dokonalého muže. Tak proč se o to aspoň nepokusit?

 •  
 •  
 •  
 •  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Článek ”Proč nejčastěji ženy opouští muže?” má již 10 komentářů

 1. Hanka19:05 dne 14.7. 2020 napsal/a

  Tak tohle je nejlíp a nejvýstižněji napsaný návod pro nechápavé a neomylné pitomce, co jsem kdy četla..
  Děkuju.

 2. Digi18:08 dne 28.12. 2017 napsal/a

  Boží článek 🙂 Díky za něj!

 3. Vit11:54 dne 29.11. 2017 napsal/a

  Zdravím,
  Já jsem :vysoký, osvalený atletické postavy, chytrý, empatický, pohledný, vtipný charismatický, pracovitý, hudbu skládající.
  Ona byla:malá s pupíkem, starší než já,s dítětem. Křivý záda, zuby, ploché nohy. Drogová minulost, moc vážná …
  Tak mě nechala :-D…
  A teď? Teď bych pro ni šel jako Dante do pekla, vymaltil sraz SPD. Uvedomil jsem si.
  Že já :ji měl jistou, byl ignorant, debil. Když zárlila, tak mě to bylo příjemné, namísto „ty můj kryptonite, jsi mé vše“.
  Byl jsem pořád na plech. A nezajímal se o ní tak jak zasloužila. Atd!
  Že ona :je chytrá, má oči jako ta nejjasnější polární záře, má krásnou tvář hodnou antické sochy. Byla vtipná,naslouchajici a křehká. Pozorná, přející a dobrá matka. Umučená duše a tím tak silná,že čím si prošla, tak za to stojí o to víc.
  Nikdy jsem neudělal větší chybu, když jsem jí dal důvody o mě pochybovat..
  Přeji ji, ať je šťastná!
  Jen nevím jak pochopit a uznat, že beze mě?
  Je mou největší životní lekcí….
  Jak dostat tvůj článek mezi lidi, aby věděli co neví, dřív než je pozdě? (piš dál, je to super)
  Tvůj Debil..

  1. Jirka08:36 dne 30.4. 2022 napsal/a

   Říká se: láska je slepá. Ta slepota doznívá dlouho. Příroda to tak chce.

 4. Marek21:33 dne 22.10. 2017 napsal/a

  To je hezký, jak citlivě oscilujete mezi uvěřitelné hrubosti a neuvěřitelné laskavosti. V textu čtu, že jste velmi citlivý muž se maximálním smyslem pro realitu a humor, tu dokazujete bezprostředností. Nebojíte se. Místy jsem se bavil, místy jsem trnul.
  Děkuji, pište dál
  M.

 5. Evelin06:34 dne 26.9. 2017 napsal/a

  Moc hezký, výstižný a vtipný. Takhle jsem se u článku dlouho nezasmála. Jen ta sprostá slova…. Ale bez nich by článek neměl takovou šťávu no. 🙂

 6. Marcel18:15 dne 24.9. 2017 napsal/a

  Pro doplnění chybí pouze uvést všude přítomnou manipulaci žen skrze média, kamarádky a hlavně časopisy.

  1. Krcmic13:31 dne 3.10. 2017 napsal/a

   Už nechybí, právě jsi to uvedl 😀

 7. Bob17:52 dne 24.9. 2017 napsal/a

  Mazec. Nebýt tolika sprostých slov, tak 1*.

 8. Honza21:55 dne 23.2. 2017 napsal/a

  Super článek. Hned se mi líp dejcha.

Ostatní uživatelé také četli:

Nevíte jaká varianta je správně? Nejste sami, kdo neví, jak psát slovo prezident. Nebudeme vás napínat, je možné použít prezident i president. Správně je president i prezident President je slovo cizího původu, které patří do české slovní zásoby už dlouhou dobu. Tím slovo zdomácnělo. V současné době je možné používat tvar president i prezident. Přesto je...

Každý z nás nemusí znát hypermangan a proto se v dnešním článku dozvíte podrobněji něco o něm a jaké má účinky na lidské tělo.Je to černofialová krystalická sůl, velmi dobře se rozpouští. Po jejím rozpuštění můžeme zpozorovat růžovofialový výtok. V žádném případě se ale nepije, protože je jedovatý a mohl by vám způsobit vážné problémy.Hypermangan...

Croissant, anebo croasan? V psané formě je jediný správný způsob zápisu croissant, vzhledem ke komplikovanosti psaného názvu se však často objevují také nesprávné varianty jako croasant, croasán či kroasán.Problematická je často také správná výslovnost tohoto francouzského slova. V české výslovnosti je nejblíže francouzskému originálu asi [kroasan] případné [kroasán].Croissant je máslové nadýchané pečivo typu viennoiserie a...

Pouliční umění, které je prováděno ve veřejných prostorách, se nazývá graffiti. Jsou tam dvě „f“ a měkké „i“. Jiná varianta než graffiti není pro malování a sprejování v ulicích přípustná. Takže žádné grafiti nebo graffity. Správně je graffitiJedinou správnou variantou pro označení pouličního umění je graffiti s dvěma f a měkkými i. Důležité je si zapamatovat,...

I vulgarismy mají svůj pravopis. Mnoho jazykovědců se jim věnuje, přece jen je to stále důležitá součást češtiny. A možná si nejste jisti, jak napsat například slovo čůrák. Proto si to vysvětlíme.  Správně je čurákSlovo čurák je v tomto smyslu poněkud nešťastné. Setkáte se s variantami, které mají dlouhé u, někdy s kroužkem a někdy...

Letová a přistávací dráha má v češtině hned dvě varianty označení. Ranvej i runway. Obě podoby jsou z hlediska pravopisu správné. Jedná se totiž o dublety. Pravopisně SPRÁVNĚ je ranvej i runway Asi správně tušíte, že runway není původně české slovo. Je to výraz, který najdete v angličtině. A právě odsud se dostal i do české slovní zásoby....

Mezinárodní den památky obětí obchodu s otroky vyhlásilo OSN společně s UNESCO jako připomínku dne jeho zrušení, ale také jako připomínku doby, kdy se s otroky obchodovalo. V tento den si připomínáme nesmírné utrpení, kterým prošly miliony lidí a miliony jich zahynulo. Kdy si připomínáme Mezinárodní den památky obětí obchodu s otrokyMezinárodní den památky obětí...

Ženské jméno Drahomíra je ženskou obdobou jména Drahomír. Jméno je slovanského původu, vzniklo složením slov drago (drahý) a mir (pokoj, klid), vykládá se jako ta, jejíž cesta je mír. Kdy slaví Drahomíra svátek?Drahomíra slaví, podle českého občanského kalendáře, svátek 18. července (18.7.).Mužská podoba jména DrahomíraMužskou podobou jména Drahomíra je Drahomír.Domácí podoby jména DrahomíraDrahuše,Drahuška,Drahomírka,Draha,Mirka.Drahomíra a statistikaKolik...

Další chyták, který se pojí s cizím slovem. Podle českého pravopisu je přípustný pouze tvar trénink. V dnešní době to může působit trochu zvláštně, protože se setkáváme s mnoha anglicismy, ale opravdu je gramaticky správně pouze varianta trénink. Variantě tréning se v češtině vyvarujte, protože je nespisovná. Trénink je příprava a zlepšování se v určité dovednosti s cílem získání lepších dovedností...

Jedná se o specifický formát internetové reklamy. Mnohými uživateli internetových prohlížečů je proklínaný, ale přesto se stále používá. A co to tedy přesně je? Při otevření stránky se objeví malý objekt, který se po určitý časový úsek náhodně pohybuje po zobrazené stránce. Po uplynutí určité doby objekt zmizí.
Načíst dalších 10 článků