Také vás zajímá, jestli hoří hovno?

Určitě jste viděli film Pelíšky, kde se malý klučina ptá: „Soudruhu profesore já jsem se chtěl jen na něco zeptat: „Hoří hovno“?Pokud ano, tak vás určitě zajímá odpověď na otázku, jestli tedy hovno hoří. Ano, hovno hořet může. Ale ne každé a ne za všech situací. Když se jednoduše zrovna vyserete (a nevypili jste předtím litr oleje či benzínu), tak bude hořet skutečně tak leda velké hovno (tedy nic). Výjimkou jsou hovna od cikánů z ghetta. Ti prej serou v bytě na zem a na zemi jsou parkety – a ty už hoří vcelku dobře. Takže, jestli jste romské národnosti a serete doma na zem, tak to prosím nezapaluj, ty debile! Vyhořel bys (a mohl bys dojít k mylnému závěru, že tvoje hovna jsou hořlavinou třetího stupně).

Pro ty natvrdlejší – když máš sračku jako kráva a sereš, kudy chodíš, tak to fakt hořet nebude, zvlášť když to vysereš do mokrého hajzlu (toaleta v bytě, kam chodíš srát doma).

Protože tvoje čerstvé hovno je vlhké (mokré) a museli byste žrát něco, co to hoření trochu podpoří (třeba právě nějakou tekutinu, co je hořlavá).

Třeba ten olej. Olej moc pít nedoporučuji, povedlo se mi to, když jsem byl malý, kdy moje máma po smažení jídla (bůh ví proč) slila olej do čajového hrnku. A já samozřejmě, jak to tak bývá, jsem měl žízeň jak sviň a loknul jsem skoro celý hrnek… Moc dobře to nechutnalo. A bylo to fakt na posrání. Nicméně svoje sračky mě tehdy fakt zapalovat nenapadlo, takže nevím, jestli by tenhle kus shitu hořel. Benzín nepijte taky, chcípli byste.

Pokud si vzpomínáte na oběti nedávné metanolové aféry, tak po požití benzínu následují podobné stavy (rozostřené vidění, závratě, problémy s dýcháním, po požití benzínu může dojít k poškození jater, ledvin či slinivky, hrozí i mozkové projevy s křečemi a bezvědomím, případně postižení srdce, v takovém případě se nedoporučuje pít žádné tekutiny (jak se mylně doporučuje) a ani vyvolávat zvracení. 

„To je zcela špatně, protože látka se v žaludku naředí, což může podpořit nežádoucí zvracení a možnost vdechnutí látky. Proto je také přísně zakázáno vyvolávat zvracení,.“ Více viz: Čerpání benzinu ústy nemusí vždy skončit dobře

Když ty svoje sračky vysušíte, tak se budou chovat jako takové horší palivo. Respektive s trochou snahy to po nějaké době začne doutnat, ale nějaký mega plamen nečekejte, pokud nežerete denně tunu zeleniny (neptejte se mě, jak to vím, prostě je to ozkoušeno), pak jste asi kráva a ne člověk.

Na tento pokus ale budete potřebovat trochu více hoven (tak dvoudenní dávku). Neptejte se mě, jak jsem na to přišel. Prostě to vím. Mějme za to, že jsem to našel na netu…

Velbloudí, koní, sloní, kraví, býčí hovna hoří docela obstojně a používají se jako takové BIO palivo po staletí. Hoří podstatně lépe, než to lidské, což je způsobeno asi nejspíše složením stravy těchto zvířat (jsou to býložravci, tzn. spásají jinak dobře hořlavé kokotiny – jako jsou tráva, listy, bambusové výhonky a jiné hořlavé sračky).

Sloni žerou nejčastěji velké listy, které když se usuší, tak hoří dobře samy o sobě. Tuto trochu lépe zpracovanou stravu pak slon sere všude, kudy chodí. Když to pak sesbíráte, tak si můžete na tom třeba opéct buřt, co bude chutnat jako kus hovna :-D.

Suchý kravinec má podobnou výhřevnost jako dřevěná briketa. Akorát spíš žhne než hoří, trochu čmoudí a zpočátku trošku smrdí (což byste se asi u hovna vůbec, ale vůbec nečekali, že?). Jinak to pak vesměs smrdí jako spálená tráva (což v podstatě hořící tráva je). Jak jsem již uvedl, vysušená hovna se používají v mnoha zemích jako palivo – namátkou – Indie (kravská hovna), Afrika, Asie (zde se pálí sloní hovna), Amerika (býčí a bizoní), v Mongolsku se používají zase koňská hovna. Zkrátka – hovna se používaly vždy a všude – někde jako palivo, v některých .

Dokonce se uvažovalo i nad tím, že by se lidská hovna kosmonautů využívala jako raketový pohon: http://www.ibtimes.co.uk/human-waste-can-fuel-rockets-produce-oxygen-space-missions-shows-study-1476854

Takže až příště půjdete srát, tak je serte s láskou, protože třeba právě vaše sračky vyvezou další astronauty misi do vesmíru. Proto, až budete sedět na hajzlu, tak
serte pomalu, ať náhodou neodletíte do vesmíru. Ne teď vážně, vždyť přece víte, že vaše hovna hned hořet nebudou, pokud je nějak nevylepšíte / neupravíte. Existuje však jeden člověk, u něhož si tak úplně nehořlavostí právě vysraných hoven jistý nejsem: Číňan pije 42 let benzin, pomáhá mu proti bolestem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Current ye@r *

Článek ”Také vás zajímá, jestli hoří hovno?” má již 2 komentářů.

  1. Hovno určite hoří12:34 dne 11.11. 2020 napsal/a

    Dekuju ti Michale právě jsi odpověďel na moji životní otázku lol

  2. magor15:06 dne 13.2. 2020 napsal/a

    Je to skvělé a líbí se mi to