Což sice není ani moc, ale ani málo. Děkuji za přízeň všech vyhledávačů a Googlistů. A samozřejmě všem svým věrným čtenářům. Doufám, že tento rok pokoříme společně pověstnou dvacetitisícovku.
Což sice není ani moc, ale ani málo. Děkuji za přízeň všech vyhledávačů a Googlistů. A samozřejmě všem svým věrným čtenářům. Doufám, že tento rok pokoříme společně pověstnou dvacetitisícovku.
Michelllin, svět blogu ještě neznamená, že jsem prorazila. 🙂 Svůj první psychologický román teprv dolaďuji s redaktorkou nakl., ale pořád nedržím v ruce smlouvu na jeho vydání. Krom toho se domnívám, že každý člověk by mohl vydat jendu knihu. Každý život vydá na jeden román. Pokud vydám další, pak se teprv budu považovat za někoho, kdo umí psát. A pokud to myslíš tak, jak psát dobré psychologické texty, tak jedině díky svým zkušenostem, odvahou jít ke svým stínům, cestou do sebe, ke kořenům svých trápení, pozorováním života … Co doporučuji nejvíc je vše si zapisovat. I sny. Nevěřila jsem tomu a často lituji, že z některých období zápisky nemám. Nebo je nemám dotažené. Sny jsme v noci nezapisovala. Těch pár co jsem se k nim dokopala, už jsem použila. Všechno, co jsem si kdy zapsala zužitkovávám. Ve světě blogu doporučuji zapojit se do všeho, co se na blogu děje. Být aktivní. Komentovat články, které se mi líbí, k nimž mám co říci, odpovídat na komentáře a hlavně psát. Kdo chce psát a psát dobře, musí se vypsat. Musí umět napsat na každé téma tak, aby to bylo nejen čtivé. Na tématech si člověk utřídí myšlenky, názory, vypíše se z emocí …
Mužské jméno Dušan je srbského původu, soudí se, že jde o zkrácenou variantu jména Duchoslav. Jméno Dušan se však doloženo již ve 13. století, Duchoslav byl doložen mnohem později. Základem jména je duch, duše anebo dech. Jméno se vykládá jako mající duši anebo má odvahu.Kdy slaví Dušan svátek?Dušan slaví, podle českého občanského kalendáře, svátek 9....