Ty sis prdla. A ty ses posral?

Původně jsem chtěl psát článek o ice-breacích, openerech. O frázích, které používájí kluci pro navázání prvotního kontaktu, k započetí konverzace s opačným pohlavím. Po večerním sezení s kolegy z práce jsem však změnil názor a rozhodl se, že začnu další článek trochu netradičně – nepovedenými ice-breaky. Toto téma nadhodil jeden můj dobrý kamárád asi u pátého piva. Zasněně vzpomínal na situaci, kdy se mu podařilo dokonale zazdít konverzaci hned první větou. Onen kamarád vyprávěl historku o tom, jak po celý večer civěl na jednu slečnu, která se mu moc líbila. Nakonec se po dlouhé době odhodlal k tomu, aby ji oslovil a vše to dokonale pohřbil. Jak? Protože nevěděl, na co se má slečny zeptat, tak řekl první větu, která mu přišla na jazyk. Slečny se zeptal doslova: „Slečno, vy jste si prdla?“

Když mi to vykládal, tak jsem se málem lámal v pase smíchy. Humorné na celé situaci je, že jej slečna docela pohotově setřela větou: „A ty ses posral, ne?“. Inu, někdy je lepší mlčet a do konverzace se nenutit. Jaké máte zkušenosti vy s nepodařeným začátkem konverzace? Dokážete mého kamaráda trumfnout?

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Current ye@r *

Článek ”Ty sis prdla. A ty ses posral?” má již 5 komentářů.

 1. Bietka09:39 dne 22.1. 2013 napsal/a

  s kamosem (Italem) jsme se nedavno bavili, rikal, ze by se rad naucil balit holky, ale stydi se, a hlavne nikdy nemuze prijit na tu otviraci vetu. tak jsem mu navrhla, ze to muzem spolu protrenovat, a on na me zacal tahat nejakeho Van Gogha a nevim co, tak jsem na neho cumela, proc tak slozite? a on ze tak co jineho ma teda vymyslet, ze pry nebude chodit s nejakymi algoritmy….. ehh???? rikam, proc kdyz jsi zahranicni, ji treba nereknes, ze by ses rad naucil neco cesky, at ti pomuze? hezky jednoduse, v klidku, zlehka… :D

  1. michelllin12:37 dne 22.1. 2013 napsal/a

   Nejlepsi je nevymyslet hrozne vtipne hlasky, ktere stejne malokdy zafunguji. Lepsi je normalne prijit a zacit se bavit s tim druhym – tak jako v beznem zivote. Presne jak pises – zacal bych podle prizvuku vyzvidat, odkud je, at me neco nauci (a uz tady muzu projevit smysl pro humor vyberem naprosto pitomych slov :-D). Stydlivost se da odbourat. Chce to jenom cvik. Pocatecniho strachu se clovek muze zbavit celkem rychle – uz v radu nekolika hodin, jenom to musi trenovat, aby si zvykl, ze na tom neni nic divneho :-)

 2. Katka23:04 dne 28.12. 2012 napsal/a

  Můj favorit v netradičním balení je „neznámý vojín“, který mi kdysi v jedné hospůdce bušil na dvířka toalety se slovy „Otevři, já jsem tvůj nový kluk.“ Boužel (pro něj – jak dodávám se skromností sobě vlastní) v té době jsem byla zadaná.

 3. Martin22:06 dne 29.8. 2012 napsal/a

  To musel být nějaký asociální developer ;))))

  1. michelllin22:14 dne 29.8. 2012 napsal/a

   Možná byl, ale i přesto už je zadaný. Nakonec to dal se slečnou dohromady a žili spolu štastně až do doby, než si znovu prdla :-)