Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Zkuste vyhledat např.   Gramatika, Čeština, Pravopis

Typologie dívek – jak vybírat dívku na sex, do vztahu a kterou raději nechat na ocet?

Hello 2

Tento článek najdete na Leyter.com. Po světě se jich potulují tisíce. Každá se hodí na něco jiného. Některé jsou dračice v posteli. Dokáží vám zpestřit život, obohatit jej, pomoci vám od samoty a pak jít zase o dům dál. Jiné se zase perfektně hodí na vztah. Ten zbytek se nehodí vůbec k ničemu (jedna aktivita, kterou byste s touto skupinkou mohli dělat, by se přece jenom našla :-)). Jak poznat, kdy má cenu se o dívku snažit? A kterým se vyhýbat jako čert kříži?

Asi každý má alespoň zběžnou představu, jak má vypadat jeho budoucí láska. Proto začnu nejdříve tím, jakou ženskou nebrat, pokud jste zralí na vážný vztah.

Zároveň chci podotknout, že tahle typologie je jen takovým mým osobním zvířecím / povahovým horoskopem dívčího pohlaví.

Netvrdím, že se jedná o dokonalý seznam či návod od nejlepšího psychologa na světě. Se spoustou věcí se mnou nemusíte souhlasit. To je normální. Každý jsme jiný. Někdo má rád hrušky (naivní blondýny), někdo jablka (věrné a nudné kozaté manželky) a někdo má rad zase divoké holky :-). Ale věřím, že převážná část dívčí populace by se takto rozškatulkovat dala. A věřím, že spoustu chlapců v některé skupince narazí na svou současnou či bývalou partnerku.

Protože jednotlivé povahové rysy se neustále opakují, rozhodl jsem se je trošku zmapovat. Některé poznatky jsou z mé vlastní (osobní) zkušenosti. Jiné jsem posbíral jako ústní lidovou slovesnost od ostatních u piva.

Mějte prosím na paměti, že některé níže popisované špatné vlastnosti holek najdete třeba všechny pohromadě u jedné jediné dívky. Pak radím – berte nohy na ramena. Ušetříte si čas, nervy i peníze, jelikož se nebudete zbytečně zahazovat s někým, kdo se k vám vůbec nehodí.

Takže začínáme – jakou nebrat?

Rozmazlenou primadonu, královnu přehlídkového mola,

chodící reklamu na make-up milující cizí peníz (a tvrdý penis)

Chodící reklamu na make-up milující cizí peníz Tyto holky berte pouze a jen na sex. K ničemu jinému se nehodí. Je to přesně ten typ, který si s sebou tahají movití a osamocení podnikatelé na VIP večírky. U této skupiny dívek často poznáte, že si s nimi nemáte moc co říci. Vše se točí jen kolem jejich vzhledu. Jsou posedlé svou krásou. Jsou to takové ženské narcisy. Milují sebe a svou postavu. Hrozně rády se fotí. Milují pózu „duckface“ na Facebooku. Nikdy je neuvidíte nenalíčené. Kdyby na sobě neměly tunu make-up, na ulici byste si jich ani nevšimli. Raději ani nebudu popisovat ten šok po probuzení, který vám uštědří nenalíčená zlatokopka ve vaší posteli. Proto mám raději holky, které jsou přirozeně krásné už od přírody. Ráno mě pak nečeká žádné nepříjemné překvapení.

Asi vás ani nepřekvapí, že tento typ holek letí hlavně na peníze. Milují chlápky s vysokým životním „standardem“, který je zaopatří (musí mít vlastní byt nebo dům, jezdit v luxusním autě, ideálně mít i vlastní firmu a vysoký plat). Potkáte je všude – ve velkých městech jsou jich tuny, často je nerozeznáte od prostitutek :-). Primadony se však vyskytují i na vesnicích. Často právě tyto pijavičky trpělivě vyhlíží svého prince na bílém Lamborghini, do kterého by mohly zatnout své krvelačné zoubky.

Proč ji nebrat? Proč byste jim měli platit za to, že ony mají vedle sebe takovou bezvadnou partii jako jste vy? Není lepší si za ty prachy koupit nové Audi nebo BMW? Protože tolik vás bude stát vztah s podobnými modelkami. Považují totiž za samozřejmost, že za ně chlap vše platí. Přispívá jim na jejich „sexy look“. Proto musí mít po boku úspěšného muže. Protože tyhle krasavice samy už tak úspěšné v ničem nejsou a nutně potřebují někoho, kdo zacvaká jejich nekonečné flámy. Asi si říkáte, co je špatného na tom, když se chtějí mít tyto holky dobře? Nic – snad jen to, že to všechno odtáhnete na vlastních bedrech a ony pro to nehnou ani prstem. Skromnost jim nic neříká (nikdy totiž nemusely vydělávat peníze). Jako chvilkové povyražení jsou super. Ve vztahu by to však byla nechtěná pijavice zakousnutá do vašeho bankovního konta. A hlavně – nevěra jim není cizí (co kdyby ten další objev měl více peněz a zajistil mě do konce života?).

Zamindrákovanou depresistku, kterou nebaví vlastní život

Depresistka - od rána do večera až po krku ve sračkáchJe to takový chodící uzlíček nervů. Všechno ji nudí. Život je pro ni jen přítěž. Dobré a špatné nálady se u ní střídají jako počasí. Chvíli je slunečno (smích), za pět minut následuje depresivní sprcha (pláč, výčitky, co vše v životě posrala a jak je všechno úplně na prd). Tím se právě vyznačují depresistky. Velice často pláčou bez zjevné příčiny, jsou neustále unavené (on ten neustálý pláč taky vyčerpává :-)), jelikož jim chybí životní energie. Vysává je jejich nespokojenost s vlastním životem. Nemají sny. Bloudí životem bez cíle. Milují alkohol a drogy, jelikož to jim pomáhá na chvíli zapomenout na ten jejich zpackaný život. Často svou povahu neumí změnit, jelikož to vyžaduje nějaké dlouhodobější úsilí. Jsou velmi náchylné k nevěře, jelikož mají naprosto nulové sebevědomí (o dívkách s nízkým sebevědomím si povíme za chvíli). Depresistky vám dokáží vymyslet nepřeberné množství výmluv jenom proto, aby mohly svést vinu za svůj neúspěch na něco (nebo někoho) jiného.

Proč ji nebrat? Protože časem nakazí těmito úzkostlivými stavy i vás. Samozřejmě vás asi napadne, že ji změníte :-). K tomu bych jen podotknul, že depresistky většinou nepřevychováte. Budou vám totiž neustále vykládat, že už se takové narodily. Že všechny tyto špatné vlastnosti zdědily. A proto je zbytečné se snažit. Nemají vnitřní sílu bojovat. Ony ani vlastně nechtějí něco měnit. Jim to tak vyhovuje. Mohou si doma poplakat, politovat se, vy je přijdete utěšit, všechno se pak na chvíli srovná. A po čase vám to začne lézt na nervy :-). Nejvíce vám bude vadit právě onen chybějící životní zápal. Vy budete vždy vědět, kam váš život směřuje a depresistka bude kovadlinou na vaší noze, která nebude (na rozdíl od zlatokopky) vysávat vaše peníze, ale vaši nekonečnou životní energii.

Existují výjimky potvrzující pravidlo, mně osobně se povedlo převychovat jednu s těžkými depresemi. Když jsme se pak po čase rozešli, tak pak spadla do těch samých sraček a topí se v nich pořád. A bude se v tom topit asi až do konce života. Protože už jí najednou chybí ten druhý – ten, který by všechno vybojoval za ni.

Chcete si přečíst další část? Typologie dívek – 2. část

Tento článek najdete na Leyter.com

  •  
  •  
  •  
  •  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Článek ”Typologie dívek – jak vybírat dívku na sex, do vztahu a kterou raději nechat na ocet?” má již 2 komentářů

  1. Nicolas22:22 dne 22.11. 2016 napsal/a

    Znám dívku, která si všecko vydřela sama, makala na sobě jak sem ještě nikoho makat neviděl. dva roky v kuse každý den. ROdiče má ráda dostala i něco do začátku ale teď vydělává slušný prachy, sebevědomá, líčí se normálně, jen zvýraznit očka a de se, nevěřim že by kdy byla nevěrná, kdyby jí někdo totálně nezlil. Byl sem s ní 8 let a proto že sem dost kvalitní debil arogant a zmrd tak mě poslala někam, hodně nedávno. A teď mě tahá z kopaček a parohů od jedný zkurvený depresistky která si ze mě v klidu udělala převozníka s tou krávou sem zahejbal týhle obdivuhodný bytosti a já si jak ten kokot čtu návody jak se z toho vyhrabat. Tvl děcka jeden článek lepší než druhej.

  2. Franc19:51 dne 17.8. 2014 napsal/a

    Já mám s depkařkou opačnou zkušenost. Jedný zakomplexovaný jsem dost pomoh, naučil jsem ji věci brát víc sportovně, přived mezi mé přátele intelektuály a umělce, kde se lidi tolik neřešej a být zvláštní je naopak spíš výhoda, ukázal jí svět filmových festivalů, koncertů, párty atd. Byli jsme spolu několik let, frajerka získala sebevědomí, začala dobře vypadat, přestala být depkařkou. A Frrr. Už mě nepotřebovala a utekla mi s někym jinym. A já si připadal jako největší hlupák. Takže NEBRAT!!!

Ostatní uživatelé také četli:

Znaménko rovná se neboli rovnítko na klávesnici spousta lidí neumí napsat, protože tam, kde ho vidíte na klávesnici nakreslené, bohužel odpověď není. Takže i když mačkáte jak zběsilí, prostě se to zatracené rovná se nenapíše. Odpověď je naštěstí těsně vedle. Jak napsat rovná se na klávesnici Napsat rovná se na klávesnici je opravdu jednoduché. Stačí...

Obě slova – jak obětí, tak objetí – jsou z češtinářského hlediska správně a lze je používat. Liší se pouze významem a použitím ve větě, byť v nich spousta lidí často chybuje. Stručný výklad rozdílu použití slov objetí a obětíObjetí – slovo objetí vyjadřuje formu neverbální komunikace, při které člověk svírá druhého v náručí –...

Ženské jméno Magdaléna souvisí s izraelským městem Magdala (Migdal). Slovo magdala znamená v izraelštině věž, jméno Magdaléna se však vykládá spíše jako pocházející z Magdaly. Kdy slaví Magdaléna svátek?Magdaléna slaví, podle českého občanského kalendáře, svátek 22. července (22.7.).Domácí podoby jména MagdalénaMagda,Magdalenka,Magi,Majdalenka,Maja,Mája,Majda,Madla,Madlenka,Magdička,Magduška,Magdina,Madlalenka,Magdinka,Magdulka .Magdaléna a statistikaKolik žije v ČR MagdalénK 22. 7. 2022 žije v České republice...

Sice se o prokrastinaci výrazněji mluví zejména v posledních letech, ale rozhodně se nejedná o žádný nový fenomén. Výraz má kořeny v latině, kde slovo procrastino znamená odložit na zítřek. Podobný výraz se vyskytuje také v angličtině (procrastination), ale v česku se ustálila forma prokrastinace. Pravopisně správně je tedy pouze varianta prokrastinace.Prokrastinace = odkládání úkolůA důvod je jednoduchý. Jedná...

Pamatuji si, když se měl letos v dubnu otextovávat web Czechtourism.com. Tehdy mě oslovily přímo zástupci Czechtourism, zda bych byl ochotný jim poslat cenovou kalkulaci za celou zakázku. Protože se mi projekt líbil, odpověděl jsem, poslal ukázky svých textů a cenový návrh. A přibližně za týden jsem obdržel negativní vyjádření, že zakázku svěřili čeští úředníci...

Jedním z největších útoků na židovskou komunitu ve 20. století byla tzv. Křišťálová noc, která se odehrála 9. listopadu 1938. Právě v upomínku na toto běsnění německých antisemitů byl vyhlášen Mezinárodní den boje proti fašismu a antisemitismu. Kdy slavíme Mezinárodní den boje proti fašismu a antisemitismu?Mezinárodní den boje proti fašismu a antisemitismu slavíme každoročně 9....
Načíst dalších 10 článků